Home / Святкові події / Вогонь любові і добра зігріває оселі

Вогонь любові і добра зігріває оселі

Уже стало традицією щорічно напередодні Різдвяних свят проводити Міжнародну акцію "Вифлеємський вогонь миру  у кожну домівку". І цьогоріч пластуни місцевого осередку за підтримки відділу освіти РДА привезли Вифлеємський вогонь миру до Сокаля і після ранкової Служби Божої у кафедральному соборі святих апостолів Петра і Павла урочисто передали його сокальській громаді. Представник станиці Сокаль "Пласту  Національної скаутської організації України", методист районного методичного кабінету Галина Матвіїв розповіла, що Вифлеємський вогонь миру розповсюджують по цілому світі з 1986 року. Ця акція проводиться з метою підтримки усіх, хто потребує допомоги та уваги в передріздвяний час. Щороку австрійські пластуни беруть вогонь на місці народження Ісуса Христа у Вифлеємі, далі транспортують його літаком до Австрії, а звідти  в інші країни. В Україні Вифлеємський вогонь поширюють члени "Пласту  Національної скаутської організації України". 3 січня у Львові в соборі святого Юра делегація сокальських пластунів прийняла Вифлеємський вогонь миру і привезла його до Сокаля.

Пластуни урочисто, під пісню "Вифлеємський вогонь миру", внесли в храм лампадку з вогнем, яку прийняв митрофорний протоієрей, настоятель храму святих апостолів Петра і Павла отець Ярослав Кащук. Він подякував пластунам та пластункам за участь в акції, бо завдяки їм Вифлеємський вогонь потрапляє до всіх, хто чекає на світло любові, миру, злагоди. І у переддень Різдва Христового, долаючи кордони, єднає християн, допомагає тим, хто перебуває далеко від своїх родин, відчути тепло Вифлеємської зірки. Опісля священик Ярослав Кащук роздав проскурки пластунам.

Заступник голови РДА Наталія Карташова подякувала сокальським пластунам за участь у всіх добрих справах на теренах Сокальщини, і зокрема, за те, що привезли Вифлеємський вогонь миру. Вона побажала усім веселих свят, щоб цей маленький вогник зігрівав кожного з нас та єднав наші серця у добрих справах.

Вифлеємський вогонь  це символ перемоги добра над злом, він є символом тепла, а також душевного спокою, любові до людей і до світу,  відзначив сокальський міський голова Богдан Зарічний.  Водночас цей промінчик  це солідарність зі всіма, хто є далеко, солідарність з убогими, поєднання з Христом. Приємно знати, що й жителі Сокаля тепер мають змогу відчувати тепло Вифлеємського вогню в своїх оселях, дивитися на це сяйво, відчувати в серці мир і злагоду, любов і тепло, яке їм даруватиме вогонь з місця народження Ісуса.
Міський голова побажав усім присутнім щасливого Різдва та веселих свят.

Кожен, хто був в храмі, відчував на собі духовну силу вогню; вогник переходив від дитини до дорослого, від дорослого до дитини… Опісля від лампадки, яку привезли сокальські пластунки зі Львова, десятки людей запалили свічки, бажаючи один одному добра і злагоди. Цього ж дня Вифлеємський вогонь миру продовжив свою подорож теренами Сокальщини: пластуни повезли його у свої осередки в місто Великі Мости, села Двірці, Хлівчани, Куличків, Бутини, Забужжя, Савчин, Опільсько і передали в школи, сільські храми, Великомостівський геріатричний пансіонат, принесли в свої родини.

Впродовж свят Вифлеємський вогонь палахкотітиме у церкві святих апостолів Петра і Павла, його зможуть взяти всі миряни, аби у своїх домівках запалити свічку любові та добра. І нехай цей вогник з місця народження Ісуса Христа зігріє своїм полум"ям наші оселі й серця.

Любов ПУЗИЧ.

Фото автора.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Сокальщині урочисто відзначили День захисника України та 76-річчя створення УПА

14 жовтня на Сокальщині пройшли урочисті ...