Home / Святкові події / Вишиванку приймали «на біс»

Вишиванку приймали «на біс»

"І мертвим, і живим, і ненародженим" – так називалась програма гурту "Вишиванка" зі Львова, присвячена 200-річчю від дня народження генія і пророка українського народу Т. Г. Шевченка, з якою він виступив у районному Народному домі.

Концерт складався з двох частин. В першій прозвучали пісні на слова Великого Кобзаря, такі як "Реве та стогне Дніпр широкий", "Бандуристе, орле сизий", "Ой, одна я одна", "По діброві вітер віє", "За байраком байрак" та інші; в другій – пісні про Україну, славне козацтво, Великого Кобзаря: "Ставаймо, браття-українці", "Вишиванка", дві повстанські та інші пісні. Слухачі були захоплені прекрасно зіспіваним професійним колективом, яким керує Володимир Думич. Чудово виступили солісти гурту Ніна Карпінець, Галина Когут, Михайло Маласій, бандуристки Наталія Винницька та Вікторія Грицюк. Після багатьох пісень чулися вигуки "браво", "біс" та довго не стихали аплодисменти.

В минулому році гурт відзначив своє 10-річчя. Він об'їздив чимало міст і сіл України, зокрема виступав на сході: в Ніжині, Краснодоні, Луганську, Чернігові… В його програмі – патріотичні, ліричні, духовні пісні. Після Великодня гурт знову вирушає у турне по Україні.

У Сокалі "Вишиванка" виступила вдруге, під егідою громадської організації "Наш дім -Сокальщина", яку очолює Ярослава Осміловська. Кожен, хто побував на цьому концерті, отримав справжню насолоду від спілкування з українською піснею у виконанні високопрофесійного колективу. Це, зокрема, підкреслила після концерту в подячному слові "Вишиванці" директор районного Народного дому Ольга Мамуладзе. Вдячні сокальці вручили артистам букети живих квітів.

Валентина БЛУДОВА.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Сокальщині урочисто відзначили День захисника України та 76-річчя створення УПА

14 жовтня на Сокальщині пройшли урочисті ...