Home / Святкові події / У Сокалі відбулося віче з нагоди Дня Гідності та Свободи

У Сокалі відбулося віче з нагоди Дня Гідності та Свободи

21 листопада, з нагоди Дня Гідності і Свободи у Сокалі, біля стели пам’яті Героям Небесної Сотні, відбулось урочисте віче.

Панахиду за загиблими героями, біля Катедрального собору святих апостолів Петра і Павла, відслужив отець Андрій Дутчак.

У Сокалі відбулося віче з нагоди Дня Гідності та Свободи.З вітальним словом до сокальчан звернулися голова райдержадміністрації Роман Токай, голова районної ради Микола Пасько, міський голова Вадим Кондратюк, депутат обласної ради Сергій Касян.

Голова Сокальської районної ради зазначив: “Наприкінці листопада 2013 року відмова української влади від підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом стала першопричиною виникнення наймасовіших за всю сучасну історію держави протестів, тому вкотре День гідності та свободи відзначається під гаслом: «Вільні творять майбутнє».

“Ми рішучим кроком почали тривале паломництво від страху до гідності. Попереду ще немалий шлях. Тому не опускаймо рук, не впускаймо ненависті у свої серця. А головне – пам’ятаймо, чого очікують від нас  ті, які віддали свої життя, щоб ми могли іти цим шляхом і ніколи не сумніватися у своїй меті” – додав Микола Пасько

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам`ять загиблих борців за демократичні цінності, права та свободи українців, поклали квіти до пам’ятної дошки загиблих учасників  Євромайдану (героїв Небесної сотні) та запалили лампадки.

У Сокалі відбулося віче з нагоди Дня Гідності та Свободи.

(фото Василь Сорочук)

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

З нагоди 100-річчя ЗУНР у Львові відбудеться спецпогашення марки

1 листопада у дзеркальній залі Львівського ...