Home / Святкові події / З Трускавця з дипломами

З Трускавця з дипломами

Нещодавно в м. Трускавець відбувся обласний фестиваль зимового фольклору "Нова радість стала". В ньому взяли участь багато колективів з різних регіонів. Сокальський район представляли вокальний ансамбль Стенятинського народного дому (на фото зліва) та вихованці Сокальської школи мистецтв ім. Віктора Матюка. У складі вокального ансамблю під керівництвом директора Народного дому Ганни Гарасимчук та керівника хору Ігоря Курача були: Павло Віра, Олеся Лукащук, Іван Віра, Сергій Гнатовський, Софія Мацюк, Оксана Мацюк, Андрій Яйчук, Марія Коцюб'як. Вони виконали колядки "Ой підемо панебрате", "Ой у лузі струзі", "Весела на світі новина", "Три славнії царі", "На різдвяні свята". Колядували та щедрували артисти у санаторії "Трускавець". А опісля в палаці культури міста Трускавець відбувся галаконцерт, де їх нагородили Дипломом фестивалю та цінним подарунком. 

Повні позитивних вражень, після екскурсії курортним містечком стенятинці повернулись додому. Хочемо щиро подякувати нашому спонсору та меценату  Ігорю Коцюбі, за сприяння якого і відбулась наша поїздка на фестиваль. В наступному році плануємо розучити нові автентичні колядки та знову взяти участь у фестивалі. 

Ганна Гарасимчук, директор Народного дому с. Стенятин.

***
До Трускавця приїхали найкращі фольклорні колективи з Бродівського, Буського, Сокальського, Пустомитівського, Дрогобицького Старосамбірського, Самбірського, Миколаївського, Городоцького, Стрийського та інших районів. Вони привезли з собою автентичну українську колядку, віншування та кращі зразки галицького вертепу. У концертних програмах колективів прозвучала ціла низка цікавих українських та світових колядок.

Сокальську дитячу школу мистецтв ім. Віктора Матюка на фестивалі представляли учні вокальнотеатрального відділу (на фото внизу). Вони показали п`єсу XVIII століття з хоровими творами, яку започаткували спудеї Києво-Могилянської академії. В ній поєднались сучасність зі старовиною, а хор виступав як дійова особа. В п`єсі взяли участь понад 30 учнів відділу. Режисер вистави, завідувач вокально-театрального відділу Оксана Яник, а колядки з дітьми розучували викладачі відділу: Олександра Капелусь, Тетяна Гнатюк, Богдана Саганська. Підготувати костюми для вертепу допомогли батьки учнів.

По завершенню фестивалю міський голова Трускавця Андрій Кульчинський побажав усім учасникам успіхів та творчого натхнення й урочисто вручив дипломи та подарунки переможцям. А керівнику колективу Оксані Яник (на фото вгорі) вручив диплом.

Ольга Пенюк-Водоніс, викладач Сокальської дитячої школи мистецтв ім. В. Матюка.  

 

 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В Сокалі привітали працівників соціальної сфери

2 листопада в Сокальському районному Народному ...