Home / Святкові події / Жителі Домашева всією громадою зустріли Новий Рік

Жителі Домашева всією громадою зустріли Новий Рік

Для жителів Домашева вже стало доброю традицією щорічно зустрічати Новий рік всією громадою. От і 31 грудня 2011 року молодь, діти, старше покоління зійшлися в Домашівський народний дім, аби разом зустріти прихід Нового року. В актовому залі панувала урочиста атмосфера, красуняялинка блищала яскравими вогниками і кольоровими гірляндами, додавала присутнім новорічного настрою.

Цікаве новорічне свято підготували і вели завідуюча Народним домом Галина Лис і завідуюча бібліотекою Ольга Яремчук. Розпочалося святкування із виступу учасників ансамблю «Пролісок», які виконали кілька колядок та новорічних пісень.

Глядачі гаряче аплодували наймолодшим учасникам свята – вихованцям Домашівського дитячого садка під керівництвом Марії Петрашкевич і Стефанії Фурів. Діти декламували віршики, водили хороводи навколо ялинки і співали новорічні пісні.

Велике театралізоване дійство підготували школярі місцевої школи, без них не обходиться жодне свято у селі. Вони на сцену Народного дому прийшли з Вертепом, колядували, співали новорічних пісень. Директор школи Богдан Петрашкевич і вчителька Наталія Сенько до новорічного дійства залучили майже усіх школярів.

Далі із новорічними і різдвяними святами односельчан привітали Домашівський сільський голова Ольга Ващишин і директор школи, депутат районної ради Богдан Петрашкевич. Вони побажали домашівцям міцного здоров’я, щастя, усіх земних благ у Новому році, прозвітували про свою діяльність у минулому і поділились із односельчанами планами на майбутнє.

Особливо весело стало в актовому залі, коли на свято завітали Дід Мороз (Василь Тимусевич) і Снігурочка (Марія Музичка). Вони привітали присутніх з Новим роком і Різдвом Христовим, організували цікаві забави, конкурс караоке, в якому учасники змагались за краще виконання колядки. Наприкінці свята Дід Мороз і Снігурочка вручили усім дітям, які були присутні у залі, новорічні подарунки. Їх спонсорували підприємці: Сергій Гавриленко, Іван Остапик, Володимир Остапик, Василь Пончка, Марія Петрашкевич, Марія Пончка, Василь Демчук.

Ось так радісно, піднесено, усією дружною громадою жителі Домашева провели старий і зустріли Новий рік. Свято закінчилося, а присутні ще довго не розходилися по домівках, ділилися враженнями від побаченого.

Мирослава ШОСТАК, жителька с. Домашів.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

23 працівникам різних підрозділів поліції Львівщини присвоєно звання

Сьогодні, 5 листопада, заступник начальника Головного ...