Легка атлетика

На змаганнях з легкої атлетики в Стрию найкращі результати – в сокальчан

У м. Стрий відбулися фінальні змагання з легкої атлетики за програмою ХХ спортивних ігор Львівщини та ІV обласних ігор ветеранів фізичної культури та спорту. Змагалися збірні команди районів та міст обласного значення з усіх куточків області – всього понад 300 осіб.
Сокальський район був представлений в усіх видах легкої атлетики. Найкращі результати показали: серед ветеранів голова райдержадміністрації Микола Мисак виборов перше місце на дистанції 200 метрів та третє в бігу на 400 метрів, Леся Войтович завоювала дві срібні, а Тетяна Антоняк дві бронзові медалі в бігу на 100 та 200 метрів. Сергій Гоба показав найкращий результат у своїй віковій групі в бігу на 200 метрів та фінішував другим в бігу на 100 метрів; серед дорослих – Оксана Райта в бігу на 800 метрів виборола перше місце, Ольга Синов’ят в бігу на 400 метрів була четвертою, Оксана Труш в стрибках в довжину – четвертою, Станіслав Онищук – 100 м – друге місце, Юрій Когут – 800 м – третє і виконав перший розряд.

В естафетах жіноча команда (О. Райта, А. Чепіль, А. Гонза та О. Труш) виборола перше місце, а чоловіча (Ю. Чабаренко, С. Онищук, А. Лановой та Р. Ярош) була третьою.

В загальнокомандному заліку у фінальних змаганнях з легкої атлетики за програмою ХХ спортивних ігор Львівщини та ІV обласних ігор ветеранів фізичної культури та спорту команди Сокальського району посіли перші місця.

Але незалежно від продемонстрованих результатів, усі учасники свята отримали Олімпійські сертифікати за підписами Жака Рогге та Сергія Бубки, а головне – заряд бадьорості та здоров’я. Присутній на стадіоні міський голова Моршина Руслан Ільницький висловив бажання наступного року прийняти такий захід в курортному Моршині.

Святкування наступного Олімпійського дня для Львівщини буде знаковим, адже усі європейські вболівальники футболу очікуватимуть на Євро2012!