Легка атлетика

Вдалі осінні виступи

У місті Новояворівськ відбувся чемпіонат області з легкоатлетичного кросу у трьох вікових групах серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Успішно виступили легкоатлети ДЮСШ «Соколяни», які вибороли друге загальнокомандне місце. Переможцями та призерами у молодшій віковій групі стали: Марта Арехта – перше місце (біг на 500м), Олеся Семенюк та Назарій Матвіїв посіли другі місця, Ірина Костишин, Максим Гарасимчук – треті місця (1000 м). В середній віковій групі на другу сходинку п`єдесталу зійшов Артем Матвеєв (1000 м) і на третю – Христина Обушок (2000 м).

Добрі результати показали й інші легкоатлети: Юрій Генташ, Оксана Жарська, Юлія Чабаренко, Олег Гнатів, Олег Петринка.

Вітаємо спортсменів ДЮСШ «Соколяни» з першим вдалим осіннім виступом та їх тренерів Олену Кретів та Марію Пікунову.

Юлія ПИНДЮК,
тренер Сокальської ДЮСШ.

На знімках: (зліва) – капітан команди Ірина Костишин отримує кубок за командний залік з легкоатлетичного кросу у м. Новояворівськ; (справа) – команда легкоатлетів ДЮСШ «Соколяни» – призерів легкоатлетичного кросу у м. Новояворівськ.