Легка атлетика

У сокальчанина – бронза на чемпіонаті України з легкої атлетики

У місті Запоріжжі відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед учнів спортивних шкіл 1995-1996 років народження. Сокальську ДЮСШ «Соколяни» представляли три кращих легкоатлети: Богдан Мекелита, Юрій Трохімчук, Юрій Равлінко, які в бігу на 60 м з бар`єрами та на 200 м є першорозрядниками.

Наші легкоатлети успішно виступали на цих престижних змаганнях. У фіналі троє виборювали першість. І досягли добрих результатів: Богдан Мекелита на дистанції 60 м з бар`єрами здобув бронзову медаль. А Юрій Трохімчук та Юрій Равлінко відповідно посіли п`яте і шосте місця. В загальному команда Сокальської ДЮСШ посіла 11 місце серед 79 команд спортивних шкіл України.

Завдяки здібностям та наполегливості сокальських спортсменів, творчій праці їх тренера Олени Кретів про наших легкоатлетів знають в Україні.