Цікаво знати

Обігрівач для дитячої кімнати – як обрати?

вибираємо обігрівачТремтіть від холоду в офісі, а вдома закручуєтесь в теплий плед і не розлучаєтеся з кухлем чаю? Вам потрібний обігрівач, який вже давно став незамінною річчю для країн, де зима триває більше 4 місяців. Як не дати собі замерзнути і вибрати найкращий обігрівач?

Навіщо купувати обігрівач?

«Найгарячішим» (в переносному сенсі слова) часом, яке формує основний попит на покупку обігрівачів є пізня осінь, коли опалення в житлові будинки ще не надійшло, а холоду підійшли до квартир впритул. Втім, якщо враховувати роботу українських комунальних служб і кліматичні умови, обігрівач в квартирі може знадобиться майже в будь-який час року. Сучасні обігрівачі представляють собою високотехнологічні, безпечні пристрої, здатні не тільки обігрівати приміщення, але і при наявності деяких функцій — зволожувати повітря і навіть охолоджувати його.

Які види обігрівачів бувають?

Сьогодні в магазинах представлено широке розмаїття різних обігрівачів та опалювальних систем. Причому один від одного пристрою відрізняються не лише фірмою-виробником, але і своєю конструкцією. Велику кількість обігрівачів для дитячої кімнати вам запропонує інтернет-магазин Dimol. В розділі ви зможете придбати електрообігрівачі, які стануть в нагоді для дитячоїх кімнати в холодну пору року.

Маслонаполненный радіатор

Один з найбільш поширених в побуті типів пристроїв. За принципом своєї роботи він нагадує звичайну батарею центрального теплопостачання. Масляний радіатор являє собою герметичний металевий корпус, наповнений мінеральним маслом. Воно, нагріваючись від електричної спіралі, передає тепло металу, який, у свою чергу обігріває приміщення.

Масляний радіатор складається з декількох секцій (зазвичай від 5 до 15), кількість яких безпосередньо впливає на площу теплообміну. Чим більше секцій — тим менше нагрівається пристрій, і менше шансів отримати опік при дотику до нього.  Однак, до робочої температури цей тип пристроїв прогрівається довго — 10-20 хвилин.

Як вибрати потужність обігрівача?

Вибравши потрібний тип обігрівача, найпильнішу увагу необхідно приділити його потужності. Для цього необхідно визначитися з тим, яке приміщення буде обігрівати прилад. Пристрій середньої потужності може прогріти невелику житлову кімнату. У великому приміщенні воно буде працювати на знос. Це означає, що оптимально підібрана потужність збільшить термін служби обігрівача.

Для підрахунку необхідної потужності в кожному індивідуальному випадку існує безліч таблиць, проте в реальності все залежить не стільки від об'єму приміщення, скільки від його тепловтрат. Навіть маленьку кімнатку буде важко нагріти, якщо з вікна постійно дме, а стіни холодні, оскільки кімната кутова.

Просто майте на увазі, що для середньостатистичного житлового приміщення до 10 кв. м. вистачить обігрівача потужністю 1,5 кВт (1 кВт). Тут і далі в дужках зазначена необхідна потужність для допоміжного прогріву, тоді як основне значення потужності, яка перед дужками, підійде в разі повного відключення центрального опалення восени і легкі морози. Кімнати площею 15-20 кв. м. краще обігрівати моделлю потужністю 2 кВт (1,5 кВт), а приміщення 25-30 кв. м. не прогріти обігрівачем слабкіше 2,5 кВт (2 кВт)

Голос Сокальщини на GoogleNews