Цікаво знати

Зварювання з використанням напівавтомата: складні завдання виконуються просто

Зварювальний напівавтомат розроблений для проведення зварювання з використанням електродних дротів. Під час напівавтоматичного зварювання дріт вздовж шва можна переміщати вручну. Це головна відмінність створення з'єднань в напівавтоматичному режимі.

Напівавтомати застосовуються для будь-яких зварювальних робіт. Особливість апарату в поетапній і повільної подачі електродного дроту для економії витратного матеріалу, тим самим підвищується коефіцієнт продуктивності. У напівавтоматах встановлені сучасні мікропроцесорні системи регулювання та управління для стабілізації та оперативного підпалу дуги. Перед початком роботи встановлюються сила зварювального струму, оптимальне напруга, задіюються необхідні налаштування – апарат миттєво переходить у робочий режим. Простота експлуатації дозволяє використовувати напівавтомат і професійним сварщикам, і початківцям (для виконання простих зварювальних робіт в домашніх умовах).

Варіанти напівавтоматів

Залежно від конструкції виділяються:

– Зварювальні напівавтомати інверторного класу для робіт, що проводяться із застосуванням захисних газів. При цьому гарантується шов високої якості, зона зварювання захищена.

– Професійне напівавтоматичне обладнання, що припускає використання флюсу. Застосовуються для зварювання дроту навіть великого діаметру, на різну глибину і якісним швом.Спеціальні напівавтоматичні установки для зварювання інверторного типу. Агрегати використовуються в роботі з порошковим дротом і системою подаючих роликів, що підвищують продуктивність роботи.

– Зварювальні напівавтомати інверторного класу універсального призначення для різних видів зварювальних робіт. У комплектацію входять додаткові пристрої. Апарати відрізняються компактними габаритами і невеликою вагою.

Переваги при використанні

Купити зварювальний напівавтомат – значить забезпечити такі переваги в роботі:

пропадає необхідність заміни електродів;

зварювання може виконуватися і у важкодоступних місцях;

шлакування швів відсутня;

підпал дуги полегшується;

можна працювати з різними металами;

не виділяються токсичні речовини при роботі;

одержувані шви надійні і довговічні;

можна працювати на ваги і з тонкими листами металу;

легкість використання.

Голос Сокальщини на GoogleNews