На матчі “Сілець-2” – “Двірці” 8-го туру

У восьмому турі першості району з футболу в першій лізі копуни ФК «Двірці» зустрілися з одноосібним лідером – командою «Сілець2». Господарі були на четвертому місці в турнірній таблиці і, щоб закріпитись у трійці лідерів, їм потрібно було перемагати.

Перші хвилини матчу пройшли в атаках двірцівських гравців, які намагалися забити швидкий гол. Вже на 8 хв. міг відзначитись Володимир Олійник та його удар відбив воротар гостей Петро Сироїд.

Наступна атака мала б завершитися взяттям воріт, проте удар Володимира Глушка відбила поперечина. Ще декілька слушних нагод забити гола мали нападники команди та ударам бракувало влучності. Здавалося, що гості не витримають шаленого тиску. Але треба віддати належне сілецьким футболістам, які витримали затяжний штурм своїх воріт, і в середині першого тайму зуміли переломити хід поєдинку. Чітка й злагоджена гра в захисті, швидкі контратаки на ворота суперника, змусили господарів перевести гру в спокійне русло. Але це було на користь більш технічним гравцям гостей, які вміло, контролюючи м’яч, стримували атакуючий порив ФК «Двірці». Перший тайм – 0:0.

Після перерви гравці Сільця посилили натиск на ворота суперника. І вже на 54 хв. Степан Бусько прицільним ударом у нижній кут воріт відкриває рахунок – 0:1. Опісля господарі намагалися відновити рівновагу – всією командою пішли вперед. Проте в їхніх діях бракувало злагодженості, а ударам по воротах – неточності. Відчувалася втома деяких гравців, котрі не встигали повернутися до свого карного майданчика.

На 65 хв. нападник гостей Руслан Дикий, перехопивши м’яч в центрі поля, обіграв трьох захисників і збільшив рахунок до 0:2.

Господарі не могли оговтатись від неочікуваного результату, вони провели заміни, підсилили напад. Сілецькі футболісти повністю домінували на полі, переважаючи суперників у швидкості та майстерності. А кращий бомбардир Руслан Дикий упродовж 15 хвилин забив у ворота двірцівських копунів ще три голи, довівши рахунок до розгромного – 0:5. Матч судили Б. Кузнецов,В. Музичук, Д. Баган.

ФК «Двірці»: О. Музика, В. Глушко, М. Висоцький, В. Сидорко, В. Білецький, В. Стрілець, В. Олійник, І. Батюк,О. Гбур, І. Рудий, І. Олійник. Представник команди М. Гбур.

ФК «Сілець2»: П. Сироїд, Р. Троцевич, Т. Понелач, М. Терех, Р. Дикий, С. Гавалко, С. Бусько, В. Сковрон,М. Стефлюк, М. Білань, А. Пилип’юк. Представник команди В. Терех.