ПЕРЕКОНЛИВА ПЕРЕМОГА

СК «Сілець-2» – ФК «Теко» с. Теляж – 4:1.

12 вересня. Сілець, стадіон «Центральний». Арбітри: П. Вільховий, М. Жук. Голи: Б. Іванець (два), Р. Дикий, М. Стефлюк (Сілець), Р. Колтонюк (Теляж). Представники команд: В. Терях (Сілець), І. Мегіс (Теляж).

Минулої неділі відбувся перенесений футбольний матч чемпіонату Сокальщини в другій лізі (група «В»), в якому господарі поля приймали футболістів ФК «Теко» з Теляжа. Сілецькі футболісти перед цим поєдинком посідали третє місце в турнірній таблиці, маючи в активі 22 очки. На очко менше було в теляжців. Тож з перших хвилин поєдинку господарі повели атаки на ворота суперника, намагаючись забити швидкий гол. Уже на 9-ій хвилині зустрічі міг відзначитись нападник Руслан Дикий. Він, отримавши пас з глибини поля, ввійшов у штрафний майданчик, але удар був неточним. Та невдовзі господарі зуміли забити м’яч у ворота гостей. Богдан Іванець обіграв трьох захисників, вийшов «на побачення» з воротарем, пробивши у нижній кут воріт. Рахунок став 1:0 на користь господарів.

Та телязькі футболісти не знітилися перед грізним суперником. Вони провели кілька контратак. На 27-ій хвилині Руслан Колтонюк зрівняв рахунок. Господарі після пропущеного м’яча всією командою пішли вперед, намагаючись відігратися. На 38-ій хвилині захисники гостей поблизу штрафного майданчика збивають Богдана Іванця. І Руслан Дикий метрів із 20-ти сильним ударом спрямовуючи м’яч у «дев’ятку».

Після перерви господарі посилили тиск на ворота суперника, переважаючи його  у швидкості та майстерності. Небезпечно пробивав штрафний Руслан Троцевич – м’яч влучив у поперечину. Телязькі оборонці стали помилятися в простих ситуаціях, а іноді грали на відбій. Йшла 73 хвилина матчу. Захисники гостей в черговий раз помиляються, зупинивши у своєму карному майданчику недозволеним прийомом Руслана Дикого. Арбітр матчу Павло Вільховий призначає одинадцятиметровий. Пенальті чітко виконав Богдан Іванець, оформивши в цій зустрічі «дубль».

І все ж гості мали нагоду скоротити рахунок у грі, але голкіпер Петро Сироїд був на висоті. Його впевнена гра в «рамці» не дозволила гостям добитися бажаного. Кінцівка матчу пройшла в атаках господарів, які намагалися збільшити рахунок. І їм це вдалося. Під час чергової атаки господарі вдруге заробляють пенальті. Мар’ян Стефлюк встановив остаточний рахунок у цьому поєдинку – 4:1. Отже, переконлива перемога команди «Сільця-2» та третя сходинка в турнірній таблиці в групі «В».

Попереду у сілецьких копунів нові випробування – ігри на кубок газети «Голос з-над Бугу» серед футбольних колективів II ліги.