Футбол

П’ятий володар кубка газети “Голос з-над Бугу” – команда «Скомекс» з Перетік

Минулої неділі на сокальському стадіоні «Сокіл» відбулося свято футболу. Вп’яте, починаючи з 2007ого, розігрувався кубок районної газети. У попередні роки його володарями були команди «Карів», «Вугільник» (Гірник), «Стаївка», «Сілець-2».

Цього року у фінал увійшли «Воля» (Горбків) та «Скомекс» (Перетоки). Горбківські копуни перемогли команди Стенятина (3:0), Теляжа (3:1), Жужелян (1:1, по пенальті 4:3); а перетіцькі отримали перемоги над командами Волсвина (3:0), Двірці (1:0) та Тартакова (1:1, по пенальті 3:2).
І ось футболісти виходять на поле. Перші хвилини матчу команди розпочали в атаках. Більш гостро це виходило в «Скомекса». Але і «Воля» прагнула завдавати завершальних ударів по воротах суперника. І все ж таки одна з контратак перетіцьких футболістів на двадцятій хвилині завершилася взяттям воріт «Волі» – гол забив Сергій Джерж. Після того гра вирівнялася, але горбківські копуни більше атакували, бажаючи зрівняти рахунок. Проте в першому таймі він так і не змінився.

Другу половину гри розпочала в атаках також «Воля». Але суперник проводив контрвиходи і був близький подвоїти рахунок, проте в одному епізоді м’яч пролетів над перекладиною, в іншому – воротар парирував удар. «Скомекс» добре зіграв у захисті, «Волі» важко було пройти оборонні редути. Хоча нагоду зрівняти рахунок мали, але нападник пробив не сильно. І так весь другий тайм одні й другі то захищалися, то нападали. Але більшого результату не досягли. Матч завершився з рахунком 1:0 на користь «Скомекса», який і став володарем кубка газети «Голос з-над Бугу». Перетіцькі футболісти також переможці другої ліги районної першості, а горбківські – треті у першій. Так що команди добре виступили і готуватимуться до нового сезону, тренерам потрібно зберегти колективи.

Кращими гравцями визнано Віталія Пукаса (Горбків) та Сергія Секунду (Перетоки).

Кубки, медалі та грамоти командам вручили голова районної ради Ігор Дацюк, заступник голови районної ради Володимир Чуб, керівник апарату райдержадміністрації Марія Христинич, голова федерації футболу Сокальщини Ігор Ратинчук, головний редактор газети «Голос знад Бугу» Василь Сорочук.

Команди виступали у таких складах:

«Воля»: Петро Музичко, Віталій Пукас, Тарас Верхолюк, Ярослав Семенюк, Василь Вавринчук, Роман Коткевич, Тарас Вавринчук, Олег Сушик, Павло Холод, Роман Лесик, Степан Ткачук, Андрій Ковалько, Роман Соліч, Михайло Романчук, Іван Кальмук, Андрій Войтович. Представник команди та тренери: Володимир Ковалько, Андрій Гнатів, Андрій Кальмук.

«Скомекс»: Володимир Яремчук, Василь Янчук, Сергій Секунда, Павло Сидчук, Анатолій Матдюк, Олег Биць, Сергій Джерж, Руслан Парадінець, Сергій Павлів, Руслан Джерж, Роман Бондар, Іван Іванович, Володимир Баштик, Володимир Рибак, Олег Головчук, Руслан Мішей. Тренер – майстер спорту Андрій Ділай.

Судді: Степан Чоп, Володимир Антонів і Олег Смага.