СК СІЛЕЦЬЛЕГЕНДА ТРІУМФУЄ

Визначилися переможець і призери чемпіонату області серед ветеранів. Фінальний етап змагань пройшов у Городку.

В матчі за 3-тє місце зустрічались «Зірки Львівщини» Городок – СК «Сілець Легенда» – 1:2 (0:1).

Арбітри: Р. Холявко, А. Чулик (обидва – Львів), Р. Брандибура (Новий Розділ).

Перший тайм завершився за мінімальної переваги гостей. Олег Драган вивів команду Сільця вперед, невідпорно пробивши метрів із вісімнадцяти. Окрім цього до перерви нападник «СілецьЛегенда» ще двічі виходив один на один із голкіпером, але забити не зміг.

Якщо у першій половині гри «Зірки Львівщини» своїми шансами відзначитися не скористалися, то невдовзі після відпочинку м’яч побував у воротах команди Сільця. Від кутового прапорця пройшла точна передача на Тараса Зінчука і він ударом головою надіслав м’яч у нижній кут воріт.

Але рівновага в рахунку протрималася недовго. За кілька хвилин, після хорошої передачі партнера по команді, Драган залишився наодинці з голкіпером. Перший удар воротар відбив, але заволодіти шкіряною кулею не зміг. Її перехопив усе той же Драган і завдав другого удару – потужного та результативного.

Цікава вперта боротьба тривала до фінального свистка. Обидві команди неодноразово загрожували воротам суперника, але змінити рахунок їм не вдалося. Отже, 2:1 на користь «ЛегендаСілець», яка вдруге стала бронзовим призером чемпіонату Львівської області серед ветеранів 2010 року.

За команду СК «СілецьЛегенда» виступали: Сергій Васько, Андрій Сміхура, Микола Квас, Роман Сироїд, Михайло Демчук, Іван Ярема, Степан Кілик, Микола Коротков, Роман Найдишак, Василь Маїк, Олег Драган, Роман Маяк, Володимир Муж, Ігор Пончка, Віктор Москальов, Ярослав Підкіпняк, Василь Жеребецький, Володимир Майкут, Василь Запісоцький, Михайло Хавриляк – головний тренер, Богдан Ляховський – президент клубу. Редакція газети «Голос знад Бугу» приєднується до привітань призерам чемпіонату області серед ветеранів команді СК «СілецьЛегенди» і бажає нових спортивних вершин.

Перше місце в чемпіонаті ветеранів зайняла «Галичина» Дрогобич, яка у фінальній зустрічі перемогла збірну Яворівського району з рахунком 1:0.