Футбол

Соснівський «Рочин» здобув перемогу над “Нивою”.

Соснівський «Рочин» здобув четверту перемогу у чемпіонаті України серед аматорів.

Команда Володимира Підкіпняка у непростому для себе поєдинку зуміла обіграти теребовлянську «Ниву» – 2:1. Перемога над командою з Тернопільщини дозволила «Рочину» зберегти лідерство в турнірній таблиці групи 1.

Теребовлянська «Нива» хоч і наразі знаходиться внизу турнірної таблиці, однак склад та гра команди говорить про наступне: місце «Ниви» в турнірній таблиці наразі є випадковим. Незважаючи на відставку Ігоря Яворського, команда будь що намагається покращити свої турнірні показники і у кожному матчі грає на перемогу. Те, що «Нива» дасть бій у Соснівці місцевому «Рочину», ні в кого не виникало сумнівів. Іншими словами для перемоги «Рочин» повинен був докласти максимум зусиль.

Про складність поєдинку для господарів стало зрозуміло одразу зі стартовим свистком арбітра Івана Салаша. Гості нав’язували боротьбу супернику на кожному клаптику поля і будь-що намагалися не дозволяти господарям грати «першим» номером. Загалом у першому таймі було багато як і позиційної, так і силової боротьби, а небезпечні моменти біля воріт обох команд виникали вкрай рідко.

Найреальніший момент забити за «Рочин» у першому таймі втратив Яструб. Юрій непогано пробив головою після подачі з флангу, однак з цим ударом впорався голкіпер гостей Андрій Гарас. Наступна гольова атака «Рочина» у поєдинку завершилась результативно. Подача зі стандарту від Богданова завершилася чудовою скидкою Домальчука на дальню штангу, де в потрібному місці в потрібний час опинився Данилюк. Іван з метра не міг не влучити у ворота.

Забитий гол Данилюком був з розряду тих, які називають «в роздягальню». Часу на те, щоб відігратися у першій 45-хвилинці, у гостей уже не було. Загалом суперник «Рочина» у першому таймі намагався контратакувати при першій нагоді, однак з усіма атаками суперника захисники господарів справлялися на відмінно. Біля воріт Анатолія Коваленка команда з Тернопільщини у першому таймі не створила майже нічого.

Другий тайм матчу виявився ряснішим на голи та небезпечні моменти. Що цікаво, у першій половині першого тайму гостям вдалося зрівняти рахунок. Нестандартна гра від Немо Шелії дезорієнтувала центральних захисників «Рочина» та воротаря Анатолія Коваленка. Шелія несподівано для усіх після передачі партнера пробив головою після того, як м’яч вдарився в землю.

При рахунку 1:1 перевага «Рочина» у цьому матчі стала уже відчутнішою. Все частіше у цьому матчі соснівчани почали використовувати свої козирі – швикдість та довгі передачі. Одна з них принесла користь команді, коли Богданов віддав довгу діагональ у штрафний майданчик на Деву. Андрій, вийшовши на заміну замість Данилюка у другому таймі, став справжнім джокером команди господарів. Дева випередив центрального захисника та воротаря і перекинув м’яч у порожні ворота.

У команди Назара Козака аж ніяк не входило в плани миритися з поразкою. Головний тренер гостей кинув в атаку усі сили, зробивши кілька замін. Що цікаво, при такій грі у «Рочина» уже виникали гострі контраатаки, одна з яких ледь не завершилася голом. В останній момент невдало пробив Максим Болкіт, який також вийшов на заміну у другому таймі.

При певному збігу обставин «Нива» могла зрівняти рахунок у матчі. У деяких епізодах «Рочин» виручав воротар Коваленко, у деяких вправно грали захисники. Втім, фінальний свисток арбітра матчу зафіксував такий результат, який сміливо можна вважати справедливим. Він повністю відображає перебіг подій на футбольному полі.

Перемігши «Ниву», «Рочин» продовжує очолювати турнірній таблицю групи. В активі команди Володимира Підкіпняка 14 очок після 6 матчів (4 перемоги та 2 нічиї).

У середу ,4 жовтня, «Рочин» зіграє перший матч 1/8 фіналу Кубка України серед аматорів. Суперником нашої команди буде ОДЕК з Оржева, що у Рівненській області. Початок матчу у Червонограді на стадіоні «Шахтар» – 16:30.