В Сокалі відбувся футбольний турнір серед юнаків, присвячений пам’яті Ігорю Курашу

На стадіоні «Сокіл» в м. Сокаль за ініціативи Сокальського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та ДЮСШ «Буг» відбувся турнір з футболу серед юнаків 1996-1997 р. н., присвячений пам’яті Ігоря Кураша. В ньому взяли участь юні футболісти сіл Стенятин, Поториця, Ільковичі, Теляж та м. Угнів.

У цікавій та напруженій боротьбі проходили поєдинки. За підсумками змагань перше місце зайняла команда с. Ільковичі, яка у фіналі з рахунком 2:0 перемогла футболістів с. Теляж. Третіми були футболісти села Поториця, які перемогли команду с. Стенятин – 3:0.

Переможці та призери змагань нагороджені кубками та грамотами відділу у справах молоді та спорту Сокальської РДА. Учасників турніру привітали дружина Ігоря Кураша – Галина та дочка Ірина, начальник відділу у справах молоді та спорту Сокальської РДА Ярослав Тарасюк.