З життя господарника

Незвичайні можливості мініферми

Багато хто, напевно, знає про загальні способи розведення кролів. Зазвичай тварин утримують в простих клітках, встановлених, як правило, в сараї. Але епідемії час від часу викошують мало не все поголів’я. Не допомагають навіть регулярні щеплення. А от в акселераційному кролівництві все може бути зовсім навпаки.

Винайшов цей метод відомий російський вчений І. М. Михайлов. Основа акселераційної методики  в застосуванні специфічної конструкції агрегату для утримання кролів. Це оригінальна ярусна споруда  мініферма з відповідними секціями для різних вікових груп. Вона працює в напівавтоматичному режимі і вимагає для обслуговування тільки півгодини вільного часу раз на сім днів. Адже годівниці і напувалки в ній сконструйовані таким чином, що якщо їх заповнити, то запасу корму і води вистачає на цілий тиждень і вони цілодобово доступні тваринам.
Завдяки акселераційній методиці молодняк кроликів харчується материнським молоком протягом перших трьох місяців життя, а далі вже переходить на звичайний для акселератів раціон  сіно, комбікорм і воду. Оскільки на підсосі тварини знаходяться набагато довше, ніж звичайно, то їх організм одержує найцінніші речовини, тим самим набуваючи особливо сильного імунітету. Внаслідок цього акселерат не хворіє взагалі. Росте він в три рази швидше від звичайного кроля: товарної ваги (46 кг) набирає всього за чотири місяці. Його молочне м’ясо надзвичайно смачне, не містить холестерину, пестицидів, запаху власних випорожнень, будьяких інших хімікалій. Воно здатне виводити з організму людини радіацію, лікувати виразку шлунку, підвищувати імунітет. І хутро в акселерата надзвичайно гарне.

Виготовити мініферму можна самостійно, вона займає лише 5,6 кв. м, а служить 10-15 років. Один раз побудувавши її, кожного наступного року господар отримує майже 100 кг чудового м’яса і 35-40 шкурок з міцним хутром. Виходить такий собі мініцех, який сім’ю і нагодує, і одягне.

Не так давно вийшла спеціальна брошура під назвою "Необычайные возможности домашней минифермы". Вміщений в ній матеріал допоможе зрозуміти суть революційного винаходу, побачити його переваги і перспективи, розповість про успішний практичний досвід. Бажаючим можу вислати її безкоштовно. Для цього потрібно надіслати на мою адресу заявку разом з вкладеними в конверт поштовими марками на 2,20 грн. (для пересилання).

Петро КУЗЬМИЧ.
м. Ковель, вул. Володимирська, 101, Волинська обл., 45006.

Голос Сокальщини на GoogleNews