Кубок України з велоспорту

З 23 по 26 серпня в Хмельницькому проходив Кубок України з велоспорту серед ветеранів та відкриті міські змагання з велоспорту на шосе «Тур братів Стародубів», в яких взяли участь представники 14 областей нашої держави.

У складі збірної команди Львівської області виступав представник спортивного клубу «Вело-Сокаль» Олександр Зуєв (вікова категорія 65-70 років).

Наш земляк в пролозі та груповій гонці на 40 км посів перше місце, а також в індивідуальній гонці на 13 км став переможцем з результатом 23 хв. 01 сек. У загальному заліку всіх видів він став володарем Кубка України і виборов чемпіонське звання.

За свої здобутки Олександр Зуєв був нагороджений медаллю міністерства молоді та спорту України та грамотами.