Сокальські футзалісти – треті на Львівщині

Вперше відбувся чемпіонат Львівщини з футзалу серед гравців, вік яких за шістдесят. В ньому взяли участь ветерани Сокальщини. Змагання проходили у львівському спортивному комплексі "Динамо". В нашій команді були гравці, вік котрих сягав 69, 68, 67 років, наймолодшому  63 роки. В перших іграх сокальчани вдало стартували і зайняли лідируючі позиції, довгий час йшли другими. Це була найстарша команда серед учасників чемпіонату і тому фізичні можливості гравців швидко вичерпались. В останніх зустрічах ми програли, посівши третє місце. А чемпіоном стала команда Львова.

Організатори змагань створили належні умови учасникам, надавши роздягальні, душові, тренажерний зал для розминок. Призери нагороджені кубками, медалями та призами. Для участі в чемпіонаті з футзалу команда мала підтримку від Сокальської райдержадміністрації. Транспортні засоби надали підприємці Сергій та Віктор Гоби. Також про команду піклувались в недавньому часі футболісти Ігор Плечінь, Леонід Барбарук, Роман Покотило, Іван Драганчук, Сергій Кондратенко, Юрій Круглій.