Сокальські легкоатлети здобувають призові місця на всеукраїнських та міжнародних змаганнях

Спортивне життя Сокальщини примножили вихованці відділення легкої атлетики ДЮСШ «Соколяни», які гідно виступають на міжнародних та всеукраїнських змаганнях. 7-9 червня відбувся міжнародний фестиваль у місті Замость (Польща). Наш край представляла Христина Мигасюк. Вона на дистанції 600 метрів, серед легкоатлетів семи держав, які брали участь у змаганнях, виборола друге місце з результатом 1.40.12 с.

17-18 червня у Харкові відбувся молодіжний чемпіонат України. Відтак Богдан Микелита, в бігу 400 метрів з бар’єрами, став срібним призером змагань з високим результатом 53.56 с. А Юрій Трохімчук, на дистанції 400 метрів, у запеклій боротьбі посів четверте місце (49.08 с.). У складі збірної Львівської області ці спортсмени, в естафеті 4х100 м, стали переможцями чемпіонату України.

23-24 червня в м. Харків також відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 1996 р. н. і молодших. Проводився завершальний етап відбору кращих спортсменів України на Юнацький чемпіонат світу, який проходитиме в Донецьку. У ньому взяли участь Артур Назарук та Христина Мигасюк. На дистанції 400 метрів з бар’єрами А. Назарук з результатом 56.3 с посів четверте місце, а наймолодша наша учасниця Х. Мигасюк – п’ятнадцяте (1.00.90 с.). Наступного дня у шведській естафеті львівська команда, до складу якої увійшла і Христина, показала високий результат – у підсумку п’ята сходинка пошани серед лідерів України.

Вітаємо юних чемпіонів та їхніх тренерів – Олену Кретів та Марію Пікунову – з перемогою.

Олена ПІКУНОВА, вихованка ДЮСШ «Соколяни».