Відбулися чемпіонати області з волейболу серед дитячих юнацьких спортивних шкіл Львівщини

В Червонограді змагались юнаки 2000-2001 років народження. Команда ДЮСШ "Соколяни" (тренер С. Кожан), показавши хорошу стабільну гру, в підгрупі виграла у волейболістів Червонограда  3:1 та Радехова  3:0, а у фіналі, обігравши львів'ян (3:2), стала чемпіоном області свого віку.

Також проходив чемпіонат області з роз'їздами, який проводив відділ молоді та спорту Львівської ОДА разом з федерацією волейболу Львівщини. У Львові "Соколяни" обіграли команди Жидачева  3:0 та Старого Самбора  3:1. В Червонограді виграли в місцевих волейболістів  3:1 та команди з м. Броди  3:0. А в Сокалі приймали дві львівські команди ВК "Лемберг" та ВК "Верховина", яких обіграли з рахунками 3:1 і стали чемпіонами Львівщини.

Ставши дворазовими чемпіонами Львівщини, волейболісти ДЮСШ "Соколяни" взяли участь у чемпіонаті України "Дитяча ліга", де змагалися шістнадцять команд. В першому турі, який проходив у м. Ужгород, наші вихованці, обігравши команди міст Луцьк, Вінниця, Ужгород, та програвши командам Дніпропетровська та Житомира, вибороли путівку у фінал, який проходив у м. Київ, де посіли сьоме місце.

Честь нашої школи у змаганнях захищали Назар Крищук, Віталій Демчук, Валентин Кулик, Юрій Закорчевний, Тарас Когут, Костянтин Вуткевич, Назар Литвинчук, Володимир Калитовський, Віталій Шмирко.

А в місті Львів проходив чемпіонат області з волейболу серед учнів ДЮСШ 1999-2000 років народження. Вихованці ДЮСШ "Соколяни" в підгрупі зустрічались з командами Львова  ДЮСШ "Автомобіліст" та ВК "Лемберг", і впевнено перемогли з рахунком 3:0. А у фіналі зустрілись з сусідами ДЮСШ м. Червоноград, яких також перемогли  3:0. Отже, не програвши жодного сету, впевнено стали чемпіонами Львівщини свого віку, з чим  їх вітаємо.

Василь МАТВІЙЧУК, заступник директора ДЮСШ "Соколяни".