Тернопільські важкоатлети вдало виступили на чемпіонаті України

У місті Скадовськ Херсонської області відбулись чемпіонат України з важкої атлетики серед молоді до 23 років та традиційний Міжнародний турнір пам’яті заслуженого майстра спорту України Я.Куценка. Участь у змаганнях взяло понад 250 спортсменів майже з усіх регіонів України та збірні команди Молдови і Узбекистану.

Вдало виступили на цих змаганнях представники збірної області. Серед чоловіків треба відзначити Михайла Гуменюка (на фото), який у ваговій категорії до 56 кг зайняв перше місце (90+115=205 кг) та підтвердив спортивне звання Майстра спорту України. Спортсмен представляє Тернопільську КДЮСШ №1, тренер Володимир Тернопільський.

Олена Салабай виборола срібну нагороду серед жінок у ваговій категорії до 58 кг (70+90=160 кг). В цій категорії змагалась ще одна тернополянка Любомира Гнатюк, яка продемонструвала четвертий результат (65+85=150 кг).Іванна Павлик здобула бронзову медаль у ваговій категорії до 63 кг (80+85=165 кг). Ірина Копитко в цій же ваговій категорії була четвертою (69+93=162 кг).

Марія Хлян здійснює підготовку до чемпіонату світу за індивідуальним планом, тому на чемпіонаті України не виступила, хоча для командної боротьби одержала перезалік за перше місце.

Спортсменки представляють Скалатську ДЮСШ, обласну ДЮСШ «Колос» та обласну ШВСМ. Готували атлеток тренери Віктор Симів, Вікторія Шаймарданова та Роман Бутрин.