Інші види спорту

У Соснівці відбувся обласний турнір з кікбоксінгу

10-11 березня у Соснівці у ЧНВК №13 відбувся обласний турнір з кікбоксінгу. Вихованці клубів карате «Абсолют», «Дзіон» та «Сокіл» взяли участь у змаганнях за незвичними для нас правилами. Турнір організував соснівський клуб «Вимпел» (Соснівський будинок учнівської творчості) під егідою Львівської обласної федерації кікбоксінгу. На урочистому відкритті учасників привітали директор Соснівського БУТу Степан Слука, міський голова Соснівки Євгенія Дуброва, начальник червоноградського відділу з питань фізкультури та спорту Валерій Гаврилюк.

Змагання проводилися з п”яти видів програми: семіконтакт, лайтконтакт, фулконтакт, фулконтакт лоукік, а також за правилами муайтай. Наші спортсмени взяли участь у розділах семіконтакт, лайтконтакт, фулконтакт.

Результати за участю наших спортсменів: Максим Мартинюк (Сокаль, ЗШ №3) і Володимир Якуц (Сокаль, ЗШ №2) посіли треті місця у розділі лайтконтакт (категорія 2002 р. н., до 40 кг); Олег Кріль (Червоноград, гімназія) також здобув «бронзу» у розділі семіконтакт, а Давид Герасимчук (Сокаль, ЗШ №3) у розділі лайтконтакт (категорія 2001 р. н., до 38 кг); Мирон Піньковський (Червоноград, гімназія) посів третє місце у лайтконтакті (категорія 1998 р. н., до 50 кг); Мар’ян Кріль (Червоноград, гімназія) здобув друге місце у семіконтакті та перше у лайтконтакті (категорія 1998 р. н., до 55 кг);  Олександр Масловський (Червоноград) завоював срібло у фулконтакті категорії 19961997 р. н., до 60 кг; Володимир Горбань (Сокаль, гімназія) – друге місце у фулконтакті категорії 19961997 р. н., до 55 кг; Тетяна Гейко (Червоноград, ЗШ №8) – друге місце у семіконтакті категорії 19971998 р. н. і перше у лайтконтакті до 45 кг.

Варто відзначити гідний рівень організації змагань. Але на фоні доброї організації неприємно виділялась слабка підготовка секретаріату і відверто упереджене суддівство деяких львівських суддів.

Наші спортсмени і батьки нормально реагували, коли програвали дійсно сильнішим суперникам. Наприклад, незважаючи на поразку, Володимир Горбань щиро привітав суперника Владислава Леськіва зі Львова і його асистентів. Як пізніше з’ясувалося, Влад неодноразовий чемпіон Європи з боксу і кікбоксінгу і недаремно має звання «Майстер спорту України». До речі, він виступав також в старших категоріях і у розділі лоукік, де усі бої виграв достроково. Приємно потиснути руку гідному супернику.

З іншого боку незрозуміле суддівство, а потім дискваліфікація нашої Тані Гейко у семіконтакті викликало справедливе обурення батьків. Незважаючи на різницю в правилах, наші батьки вміють відрізнити попадання від промахів. Пізніше тренер, і він же рефері, знімає свою вихованку з фінального поєдинку у лайтконтакті, де з нею мала зустрітися Таня. Адже було очевидно, що вона переможе. Аналогічна ситуація спіткала і Олега Кріля в тому ж семіконтакті і у того ж таки рефері.

В цілому дуже цікаві змагання. Нові враження і досвід стануть у нагоді для наших учнів у майбутньому.