Інші види спорту

Василь Тетерко здолав “Лісний марафон”

Наш земляк Василь Тетерко нещодавно побував у місті Бровари, де взяв участь в легкоатлетичних перегонах «Лісний марафон» з перешкодами. 96 учасників з усієї України протягом двох годин бігали, долаючи перешкоди. На дистанції перед спортсменами були пісок, вода, болото, повалені дерева. Хлівчанський бігун за дві години пробіг 32,5 км і посів почесне перше місце. Крім того, пан Василь показав другий результат за всю історію змагань. Переможця нагородили дипломом, медаллю і кубком.

Та довго легкоатлет вдома не засидівся. Вже через кілька днів взяв участь у півмарафоні (21 км), який проходив у місті Рудава в Словаччині. Серед більш ніж трьох тисяч учасників Василь Тетерко фінішував шостим. Звідти він повернувся з медаллю, кубком і цінним призом. А 8 липня, зпоміж 162 учасників XIV чемпіонату України (Киїів) по шосе (10 км), Василь Тетерко був другим, за що отримав грамоту, медаль та приз. 2728 липня він планує взяти участь у чемпіонаті України серед ветеранів, який відбудеться також у Києві.

Василь Петрович розповідає, що за життя уже набігав п’ять кругів навколо світу, а це понад 200 000 км. Щорічно вчитель Бутинської школи бере участь у понад 150ти змаганнях, з них близько півсотні – міжнародні. Мріє про звання майстра спорту міжнародного рівня. Бажаємо Василеві Тетерку нових перемог!