Про великі підприємства

На тисячотонний добовий видобуток…

Відразу в одну зі змін, 11 лютого, на десять чоловік поповнилося робітників у 525 лаві на шахті "Лісова" ДП "Львіввугілля". Ні, на цьому підприємстві не зробили поправки до штатного розпису. Це були учасники першої у цьому році міжшахтної школи начальників вуглевидобувних дільниць.

– Адресу для її проведення,- розповідає заступник генерального директора з виробничих питань – директор дирекції з виробництва ДП "Львіввугілля" Андрій Дяченко,- вибрали не випадково. Тут місяць тому успішно здали в експлуатацію найдовший – 292 метри – за всю історію басейну 525 очисний забій, із запасами 275 тисяч тонн.

– Під час підготовки цієї лави до роботи,- додав директор "Лісової" Ігор Дзік,- ми вперше зіткнулися з нестандартними проблемами, із обладнанням для неї. Тому довелося, як кажуть, підключити інженерну думку і працелюбність робітників. І вийшли на позитивний результат.

А як працюється гірникам у новому очисному забої? Про це розповіли начальник дільниці, досвідчений гірничий інженер Степан Грицак та начальник дільниці ВіТБ Іван Лапкевич. Колектив уже найближчим часом вийде на тисячотонний добовий видобуток.

Як виглядає лава-гігант? Учасники школи на власні очі побачили, спустившись разом із заступником директора з виробництва і перспективного розвитку держпідприємства Юрієм Кунтою у шахту(на фото). А при виїзді на-гора, начальники дільниць Анатолій Потопа (шахта "Великомостівська"), Олександр Паращенко і Володимир Дубецький ("Межирічанська"), Володимир Матюх ("Відродження"), Андрій Шабля ("Зарічна"), Ярослав Мелешко ("Степова"), Іван Плешинець ("Червоноградська") обмінялися враженнями, зазначивши, що у позитивних змінах, які нині відбуваються в ДП "Львіввугілля", важлива роль належить саме школам передового досвіду, які проводяться систематично.

Володимир ЗІНЧЕНКО.

Фото Тараса Ткача.

Голос Сокальщини на GoogleNews