З сесії райради

Львівщину на змаганнях “Мама, тато, я – спортивна сім’я” представлятиме сім’я Арехти зі Сокаля

У відповідності до наказу відділу у справах молоді та спорту Сокальської райдержадміністрації від 24 лютого 2012 року № 23 «Про підготовку та проведення змагань серед сімей в період 34 березня цього року» проведено районні змагання «Мама, тато, я – спортивна сім’я».

Відповідальність за їх підготовку та проведення було покладено на головну суддівську колегію в складі: вчителяметодиста з фізичного виховання Сокальського НВК «ЗШ ІІІІ ст. №4 – ліцей» І. Петришака (головний суддя), інструктора ФСК «Сокаль», М. Копейки (головний секретар). В суддівську колегію входили досвідчені вчителі фізичного виховання місцевих шкіл та тренери ДЮСШ «Соколяни»: С. Лаговський, О. Твердовська, С. Гето, М. Ковальчук, Я. Сидор, В. Гриців, у яких є великий досвід проведення таких змагань на місцевому, обласному та Всеукраїнському рівнях. Всеукраїнські змагання «Мама, тато, я – спортивна сім’я» відбулися 1315 травня 2010 року в м. Сокалі. Згадані арбітри зарекомендували себе тільки з позитивної сторони.

Щодо Ваших претензій до фіксування результатів у цих змаганнях – вони є безпідставними, тому що результати фіксують тільки арбітри, а не учасники чи представники команд.

З Вашого боку були зауваження щодо результатів рухливих естафет в спортивному залі та басейні. Головний секретар М. Копейка та старший арбітр з плавання Я. Сидор дали Вам пояснення до того чи іншого результату.

Одне із завдань цих змагань – визначення двох кращих сімей для участі в обласному фестивалі, і ніяких намірів допомагати одній із сімей у суддівської колегії не було.

Від інших учасників змагань претензій щодо фіксування результатів не надходило.

Стосовно нагородження, де були закоректовані грамоти для переможців та призерів сімей, які виступали по повній програмі (в спортивному залі та басейні) дійсно допущено помилку. Головний секретар змагань М. Копейка пояснила Вам, що виникла технічна помилка, вибачилась та запропонувала передрукувати грамоти. Ви відповіли, що це неважливо.

Подаємо загальні результати сімей, які змагалися у всіх естафетах (в спортивному залі та на воді) згідно з програмою: перше місце посіла сім’я Арехти – 273 очки; друге – сім’я Блистів – 265 очок; третє – сім’я Гоба – 265 очок.

Згідно з Положенням (п. 8) при рівній кількості очок у призерів фіналу переможець визначається за більшою кількістю кращих місць, зайнятих під час естафет. Ваша сім’я посіла перше місце в одній естафеті на землі та в одній – на воді. Завдяки цьому Ви здобули друге загальнокомандне місце.

Серед команд, які змагалися тільки в залі місця розподілилися наступним чином: перше місце – сім’я Чабан – 168 очок; друге – сім’я Замойських – 159 очок; третє – сім’я Зятик – 154 очки.

Всі команди нагороджені медалями та грамотами.

Відповідно до Положення про проведення обласного фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я» (п. 4 ) міста чи райони на цих змаганнях представляють дві сім’ї, з них одна виконує всі комплексні естафети (в спортивному залі та на воді), друга сім’я – виконує естафети тільки в залі.

Враховуючи підсумки змагань, суддівська колегія визначилась з командами, які будуть представляти Сокальщину на обласному фестивалі: сім’я Арехти – естафети в спортивному залі та басейні; по програмі в спортивному залі визначено дві сім’ї – Гобів та Чабанів, які набрали однакову кількість очок – 168 та розділили ІІ – ІІІ місця. Ваша сім’я в цих естафетах посіла четверте місце.

Під час тренування з підготовки до обласного фестивалю Мар’яна Чабан отримала травму руки. В результаті на обласному фестивалі виступала команда сім’ї Гобів.

25 березня 2012 року на обласному фестивалі сім’ї Арехти та Гобів стали переможцями у своїх номінаціях, що підтверджує їхній статус переможців районних змагань (на знімку).

Згідно з Всеукраїнським положенням про проведення фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я», який відбудеться у травні в м. Полтава, Львівщину представлятиме лише одна команда – сім’я Арехти.

Ярослав ТАРАСЮК,•начальник відділу справах•молоді та спорту.