Home / Влада працює / 26 квітня відбулася щомісячна традиційна нарада-семінар міських, селищного, сільських голів та секретарів Сокальщини

26 квітня відбулася щомісячна традиційна нарада-семінар міських, селищного, сільських голів та секретарів Сокальщини

Її вів голова Сокальської районної ради Ігор Дацюк, який проінформував про події, які відбулися напередодні. Це, зокрема, кущовий семінар-навчання голів та секретарів органів місцевого самоврядування сокальського куща, який пройшов на базі Жвирківської селищної ради. Він також зупинився на наболілій проблемі автомобільних доріг на Сокальщині. Опісля Ігор Дацюк надав слово голові РДА Миколі Мисаку, який повідомив, що розпочався ремонт дороги Жовква – Червоноград – Ковель, яку роблять фахівці за сучасними технологіями. Відтак в цьому році має запрацювати митний перехід Угринів – Долгобичів. Микола Мисак відзначив, що ситуація у районі стабілізувалася. І звернувся до голів рад з проханням працювати скрупульозно щодо наповнення бюджету.

Першим згідно з порядком денним розглянули питання «Про нарахування і сплату екологічного податку», доповідав начальник ДПІ у Сокальському районі Андрій Турколяк. Він також акцентував увагу державних службовців на необхідності подання декларацій у встановлений термін. Далі голови та секретарі місцевого самоврядування заслухали рекомендації щодо дій та порядку реєстрації смерті громадян. Про це їх поінформувала заступник головного лікаря Сокальської ЦРЛ Марія Кріль. Опісля заступник начальника фінансового управління Сокальської РДА Людмила Грабова проаналізувала виконання бюджету Сокальського району за I квартал 2012 року.

Потім заступник голови районної ради Володимир Чуб вів мову про участь територіальних громад та місцевих рад в конкурсах мікропроектів та підкреслив, що вони сприятимуть територіальним громадам сіл, селища, міст району вирішити наболілі проблеми та створити умови для їх сталого розвитку.

Далі керуюча справами Сокальської РДА Любов Ребрина акцентувала увагу присутніх на законопроекті «Про службу в органах місцевого самоврядування». Доповідач зупинилася на критичних зауваженнях інших органів місцевого самоврядування до цього законопроекту, зокрема в частині оплати праці, встановлення рангів та автономного функціонування органів місцевого самоврядування. У «різному» розглянули ще декілька актуальних проблемних питань. На них акцентував увагу заступник голови районної ради Володимир Чуб.

Нарада-семінар пройшла по-діловому. Представники органів місцевого самоврядування висловлювали зауваження та пропозиції, задавали запитання доповідачам. Деякі питання жваво дискутували та обговорювали. В свою чергу спеціалісти різних галузей районної ради та РДА висловили свої зауваження стосовно певних напрямків діяльності місцевих рад, давали слушні поради.

Любов ПУЗИЧ.

Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Львівська облрада в 2018 році виділить Сокальщині 6 млн.грн. на ремонт доріг

На Львівщині визначили дороги, які цьогоріч ...