Home / Влада працює / Делегація Сокальщини взяла участь у відзначенні Дня української писемності та мови у м. Бресті

Делегація Сокальщини взяла участь у відзначенні Дня української писемності та мови у м. Бресті

На запрошення Генерального консульства України 12 листопада делегація Сокальщини в складі заступника голови районної ради Володимира Чуба, начальника відділу культури та туризму РДА Лариси Фарин та гурту народної музики і пісні «Заспів» (керівники Богдан Кійко та Роман Козярський) взяла участь у відзначенні Дня української писемності та мови у м. Бресті (Білорусь). Музично-літературний вечір організувала консульська установа спільно з громадською організацією українців «Берегиня» у Республіці Білорусь.

Свято відбувалося в Брестському обласному культурному центрі. В залі були не тільки українці, яких доля закинула в Білорусь, а й інші цінителі українського слова. Гості та відвідувачі мали можливість ознайомитися з виставкою творчості та мистецького доробку українців у Білорусі. Надзвичайне враження на присутніх справив гурт «Заспів», у виконанні якого прозвучали українські народні, козацькі та авторські ліричні пісні. Завершення виступу гурту зі Сокальщини зал зустрів, стоячи, оплесками. Генеральний консул України в м. Бресті Іван Баранчик відзначив виступ «Заспіву» відзнакою консульства та висловив сподівання на подальшу співпрацю наших регіонів. Після завершення літературномузичного вечора для делегації організували прийом у Генеральному консульстві України у м. Бресті.

Любов КРАВЦОВА, учасник гурту «Заспів», директор Сокальського НВК «ЗШ ІІІІ ст. №2 – ліцей».

 

На знімках: вгорі – генеральний консул України в м. Брест Іван Баранчик, начальник відділу культури та туризму РДА Лариса Фарин та заступник голови районної ради Володимир Чуб; внизу – виступає гурт «Заспів».

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Голова Сокальської РДА та військовозобов’язані району взяли участь в навчаннях підрозділів територіальної оборони

15-16 жовтня голова Сокальської райдержадміністрації Роман ...