Home / Влада працює / Дороги – болюча тема Сокальщини. Відео
ями на Жвирці
ями на Жвирці

Дороги – болюча тема Сокальщини. Відео

Скільки ще людям потрібно терпіти це знущання?!

Це “напрямок” дороги Сокаль-Стоянів на території Жвирківської сільської ради. Цікаво, що треба ще зробити щоб нарешті цей “напрямок” перетворився на дорогу, запитує депутат районної ради Володимир Пограничний.

Підрядна організація, яка виграла тендер на проведення ремонту Автомагістраль-Південь (а тепер УВАЖНО читаємо – знаходиться аж в межах 1км від цього місця) і кошти на ремонт цієї дороги виділила Сокальська районна рада ще в квітні цього року (пройшло вже півроку, а результату “нуль”). Невже за цей час не можна знайти 2-3 дні для проведення ремонту?

Скільки вже можна змінювати “плани-графіки” проведення ремонтних робіт? Кому потрібна Служба автомобільних доріг у Львівській області, якщо вона не здатна відремонтувати власне майно, коли вже гроші виділені?

Нагадаю, що в минулому році була аналогічна ситуація, коли за кошти районного бюджету не були відремонтовані дороги в районі.

Доречі, цю ділянку дороги в 2016 році ремонтували в переддень приїзду очільника Львівської ОДА Oleg Synyutka на Екофестиваль (можливо потрібно ще раз провести Екофест?!)

Володимир Пограничний
Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В Гірнику встановлять додаткове вуличне освітлення

На традиційній щовівторковій нараді міським головою ...