Home / Влада працює / Якщо громадою, то й велику воду можна побороти

Якщо громадою, то й велику воду можна побороти

Відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, на якому, насамперед, йшла мова про заходи, що може вживати громада села чи міста, аби попередити підтоплення своїх помешкань. Адже багато можна зробити і на місцевому рівні. Лише б бажання було і правильна організація дій. Про те, що до підтоплень треба готуватися заздалегідь, ще влітку, підкреслив у вступному слові перший заступник голови РДА Павло Савчук. У засіданні, окрім членів комісії, взяли участь представники 23 місцевих рад району.

Розглядали питання: про забезпечення належного функціонування систем для відведення поверхневих, стічних вод, а також зливних каналізацій та державних систем у населених пунктах, вжиття заходів щодо їх очищення (доповідав головний інженер Управління водного господарства Володимир Марцинюк); про стан організації протипожежного захисту сільськогосподарських підприємств на території району (начальник управління агропромислового розвитку РДА Ігор Шайнога); про стан організації протипожежного захисту лікувально-оздоровчих закладів, будинків інтернатів, будинків для пристарілих та людей з вадами здоров’я (начальник Сокальського РС ГУ ДСНС України у Львівській області Олег Тимчак).

Комісія вирішила: управлінню водного господарства, головам місцевих рад району до 26 липня 2013 року провести роботи з належного функціонування систем для відведення поверхневих, стічних вод, очищення русел магістральних меліоративних каналів від побутового сміття, рослинності та вжити необхідних заходів для забезпечення роботи шлюзів осушних систем; управлінню агропромислового розвитку до 19 липня 2013 року організувати роботу щодо протипожежного захисту сільськогосподарських підприємств району та недопущення надзвичайних ситуацій під час жнив.

У засіданні комісії взяв участь і виступив заступник голови Сокальської районної ради Володимир Чуб.

Оксана ПРОЦЬ.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

затримано голову рда за хабар

Співробітники СБУ у Львівській області затримали на хабарі голову однієї з районних державних адміністрації

Співробітники Управління СБ України у Львівській ...