Home / Влада працює / Влада Сокальщини обіцяла громаді Перетік ремонт дороги

Влада Сокальщини обіцяла громаді Перетік ремонт дороги

17 вересня голова Сокальської районної ради Микола Пасько зустрівся із громадою села Перетоки та депутатами сільської ради. В ході розмови йшлось про подальший ремонт дороги Червоноград – Перетоки. Люди цікавились, коли техніка вийде на дорогу, щоб розпочати ремонтні роботи.

Голова Сокальської районної ради зустрівся із громадою села Перетоки Голова Сокальської районної ради Микола Пасько  розповів, що цього року на дорогу Червоноград – Перетоки виділено 7 млн 200 тис грн. 6 млн. грн – це кошти з обласного бюджету, а 1 млн 200 тис грн. – це гроші районного бюджету. А загалом у 2018 році на районну програму «Дороги Сокальщини  на 2018-2020 роки” з районного бюджету було виділено 13 млн 900 тис грн.. « Районна рада всі свої зобов’язання виконала. Кошти передані місцевим радам, які в свою чергу, передали їх в ДП «Львівський облавтодор». Останні вирішують всі питання, які пов’язані із подальшим ремонтом доріг», – наголосив голова районної ради.

В результаті розмови активісти вирішили звернутись в ДП «Львівський облавтодор», щоб отримати всі необхідні документи з приводу ремонту дороги «Червоноград-Перетоки, а також зустрітись із головою ЛОДА.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

затримано голову рда за хабар

Співробітники СБУ у Львівській області затримали на хабарі голову однієї з районних державних адміністрації

Співробітники Управління СБ України у Львівській ...