Home / Влада працює / I розпочали, і припинили свою діяльність

I розпочали, і припинили свою діяльність

За перший квартал 2012 року в районі зареєструвалось 46 фізичних осібпідприємців та 17 юридичних осіб. Протягом вказаного періоду здійснено зміну відомостей щодо 204 юридичних осіб та 686 фізичних осібпідприємців. Згідно зі статтею 14 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» 39 юридичних осіб подало відповідну звітність державному реєстратору.

Зокрема, за звітний період в м. Великі Мости зареєстровано ТзОВ «Галвей» – основним видом діяльності якого є неспеціалізована гуртова торгівля (керівник Ольга Хмурик) та ТзОВ «УКР дружба народів» (Олена Мостенська), основним напрямком діяльності якого є діяльність ресторанів та надання послуг мобільного харчування (із залученням іноземного інвестора – з Вірменії). В м. Белз створено підприємство споживчої кооперації «Забузьке» Белзького споживчого товариства, яке буде займатись торгівлею. Його керівником призначено Галину Пеклич. ПСК «Тартаківське» Тартаківського СТ створено в с. Тартаків, основним видом діяльності якого буде торгівля (керівник Василь Жуков). З 12 березня цього року Марія Харчук керує ПСК «Скоморохи» Сокальського СТ, яке буде займатись роздрібною торгівлею. Виробництвом електроенергії в районі займатиметься новостворене ТзОВ «Еко оптіма Сокаль», яке очолює Максим Козицький. Також створено шляхом реорганізації Державну податкову інспекцію у Сокальському районі Львівської області Державної податкової служби, яку й надалі очолює Андрій Турколяк.

На території району започаткували свою діяльність і громадські організації, зокрема «Футбольно-спортивний клуб «Тартаків», «Спортивний клуб «Жвирківський козак», «Футбольний клуб «Смиків», «Спортивний клуб «Добрячин» та «Футбольно-спортивний «Діброва». В м. Сокалі зареєстровано Сокальську районну громадську організацію «Патріот плюс» (керівник Ярослав Возняк). Сокальську районну організацію «Союз Чорнобиль Сокальщини» зареєстровано в с. Бояничі, вул. Сонячна, 44, її очолює Зіновій Хома. Благодійну організацію «Фонд розвитку громад «Єдиний порив» зареєстровано в с. Реклинець (керівник Борис Ярмола).

Згідно з регламентом передачі Міністерством юстиції та його територіальними органами державним реєстраторам даних про юридичних осіб в районі зареєстровано первинну профспілкову організацію ветеринарної медицини Сокальського району та первинну профспілкову організацію управління державної казначейської служби України у Сокальському районі Львівської області.

Водночас з 1 січня по 31 березня цього року припинили свою діяльність 67 юридичних осіб та один госпрозрахунковий підрозділ. Така чисельність ліквідації пояснюється введенням в дію Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осібпідприємців» щодо спрощення механізму державної реєстрації припинення суб’єктів господарювання». Вказаним Законом передбачена спрощена процедура припинення за рішенням суду. В зв’язку з введенням цього нормативного документа буде зменшено кількість фіктивних та непрацюючих (мертвих) підприємств в районі. Також скасували підприємницьку діяльність 87 фізичних осібпідприємців.

Повторно звертаюсь до всіх суб’єктів господарювання району, що у зв’язку з переходом на європейську класифікацію видів економічної діяльності, відповідно до затвердженого Держспоживстандартом (наказу від 11 жовтня 2010 року № 457 зі змінами від 29 листопада 2010 року № 530) національного класифікатора України ДК 009:2010 «Класифікація видів економічної діяльності» (КВЕД) повністю відповідає європейській класифікації видів економічної діяльності набув чинності з 1 січня 2012 року. З цього моменту розроблення державної статистичної інформації здійснюється органами державної статистики за новою КВЕД.

 З огляду на те, що КВЕД використовується для представлення та аналізу статистичної, фінансової, митної, податкової, банківської та іншої економічної інформації, з 1 січня до 31 грудня 2012 р. – період проведення заходів щодо переходу органів державної статистики та інших органів державної влади, які є користувачами класифікації, на нову КВЕД (ДК 009: 2010).

Подавати документи на зміну КВЕДів державному реєстратору можна протягом усього 2012 року за адресою: 80000, м. Сокаль, вул. Тартаківська, 7, тел.: 72055.

Марія РЕБРИНА, державний реєстратор.    

Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Львівська облрада в 2018 році виділить Сокальщині 6 млн.грн. на ремонт доріг

На Львівщині визначили дороги, які цьогоріч ...