Home / Влада працює / Відомі учасники «Програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку на 2011-2015 роки» від Сокальщини

Відомі учасники «Програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку на 2011-2015 роки» від Сокальщини

16 травня заступник голови районної ради Володимир Чуб взяв участь у засіданні Конкурсної ради Львівської обласної ради з питань реалізації «Програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку на 2011-2015 роки». Засідання проходило під головуванням заступника голови обласної ради, співголови Конкурсної ради Валерія П’ятака, за участю першого заступника обласної державної адміністрації, співголови Конкурсної ради Богдана Матолича.

Конкурсна рада затвердила перелік мікропроектів, поданих на обласний конкурс мікропроектів місцевого розвитку на 2012 рік.  Начальник управління економічного аналізу та прогнозування обласної ради Андрій Бондаренко повідомив, що на конкурс надійшло 167 проектів від місцевих громад на загальну суму майже сім мільйонів гривень. Зокрема, близько 70 заявок стосуються реконструкції та проведення ремонтних робіт в Народних домах. А. Бондаренко нагадав, що на минулій сесії депутати обласної ради додали два мільйони гривень на фінансування програми цього року, а, отже, загалом на конкурс мікропроектів передбачено чотири мільйони гривень. Валерій П’ятак наголосив, що це дозволить профінансувати понад 60% поданих мікропроектів. У зв’язку із значною їх кількістю, роботу групи незалежних експертів продовжено до 5 червня. Згідно з календарним планом організаційнотехнічних заходів на початку червня Конкурсна рада прийматиме рішення щодо переможців, а їх фінансування з обласного бюджету планується на червень.

Від Сокальського району на конкурс поступило і прийнято до розгляду 13 мікропроектів, з яких 6 – по проблемах Народних домів.
Активними учасниками є наступні місцеві ради: Сокальська та Великомостівська міські, Двірцівська, Савчинська, Хоробрівська, Лучицька, Поторицька, Ванівська, Тартаківська, Острівська, Волсвинська, Стенятинська сільські.

На засіданні також затверджений рейтинг населених пунктів чотирьох районів, які братимуть участь у проекті ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громадуІІ» за напрямом «Відтворення методології МРГ». Представив цей рейтинг керівник обласного ресурсного центру проекту Ігор Назар. Представникам районних рад Дрогобицького, Сокальського, Золочівського та Радехівського районів урочисто вручено угоди про участь в проекті.

Конкурсна рада затвердила територіальні громади для участі в проекті ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громадуІІ» за напрямком «Відтворення методології МРГ». Від Сокальщини з восьми поданих заявок за рейтингом відібрано чотири місцеві ради з найбільшою сумою балів: Ванівська, Волсвинська, Варязька та Тартаківськка сільські ради для участі у проекті та чотири сільські ради зараховані до резервної групи.

Рейтинг громад проекту ЄС/ПРООН «Відтворення методології МРГ» Сокальського району

*Р1…4 – основна громада, РР1…4 – резервна громада.

Василь КОЗИРА, радник голови районної ради з питань зв’язків з територіальними громадами та ЗМІ.

На світлині: учасники підписання угоди про партнерство  між ЄС/ПРООН, Сокальською районною державною адміністрацією та Сокальською районною радою Львівської області (справа наліво): голова РДА М. Мисак, заступник голови районної ради В. Чуб, керівник обласного ресурсного центру проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громадуІІ» І. Назар та координатор проекту від ЛОР Ю. Грицевич.

Місцева рада
№ з/п
Кілсть балів
Рейтинг
Група

1.    Волсвинська    20,2    1    Р1
2.    Ванівська    17,5    2    Р2
3.    Варязька    16,3    3    Р3
4.    Тартаківська    15,5    4    Р4
5.    Лучицька    14,8    5    РР1
6.    Опільська    14,6    6    РР2
7.    Волицька    14,4    7    РР3
8.    Жвирківська    11,7    8    РР4

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В Добротворі були проведені збори громадян з приводу ремонту доріг в їхньому регіоні

В смт.Добротвір були проведені збори громадян ...