Home / Влада працює / Керівником Червоноградської міської лікарні призначено Ігоря Грондзаля
червоноградська міська лікарня

Керівником Червоноградської міської лікарні призначено Ігоря Грондзаля

Конкурс на заміщення вакантної посади директора КП “Центральна мiська лiкарня Червоноградської мiської ради” відбувся минулого понеділка у сесійній залі Червоноградської міської ради. Крім шести членів конкурсної комісії, конкурсну пропозицію Ігоря Грондзаля, який був єдиним кандидатом, який подав документи на участь у конкурсі. Його мали змогу вислухати представники громади, громадські активісти. Крім того, була он-лайн трансляція.

Ігор Грондзаль має великий досвід керівника лікувального закладу – Червоноградської ЧЦМЛ. Він зі знанням справи окреслив сьогоднішній її стан, зазначаючи як сильні, так і слабкі сторони. Представив план розвитку Центральної міської лікарні на рік і на більш віддалену перспективу. Також відповів на численні запитання членів конкурсної комісії, які стосувалися зокрема адміністрування закладу, так і його особисто.

За призначення Ігоря Грондзаля директором КП “Центральна мiська лiкарня Червоноградської мiської ради” проголосували п’ятеро членів конкурсної комісії, один голос був проти.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

У Червонограді планують відкрити кризовий центр для жертв домашнього насильства

У Червонограді планують створити кризовий центр ...