Home / Влада працює / Коли влада наведе лад?!

Коли влада наведе лад?!

27 липня 2013 року відбулася зустріч голови Сокальської райдержадміністрації Наталії Карташової та керівника апарату Марії Христинич з жителями вул. Б. Хмельницького селища Жвирка. Прийшли на зустріч і молоді, і ті, кому за вісімдесят. Йшли з надією, що врешті будуть вирішені проблеми жителів цієї вулиці.

Йшла мова про ряд проблемних питань, які вже тривалий час не вирішувалися. Основними з них були: аварійний стан асфальтного покриття дороги, прийняття заходів, які б запобігали подальшому її руйнуванню і прилеглих житлових будинків. Вже 31 липня скликали нараду, де посадовці розглядали скаргу жителів Жвирки. Головуюча, керівник апарату РДА Марія Христинич, відкриваючи нараду, звернулася до присутніх: "Ви що хочете, щоб мешканці Жвирки влаштували вам другу Врадіївку?"

У протоколі наради записано конкретні завдання, відповідальні особи і терміни виконання. Такий початок вселяв надію і сподівання. Жителів Жвирки – почули. Але далі – як завжди, рішення – під сукно і забули.

9 грудня минулого року на засіданні Громадської ради Марія Христинич обурювалася: " Нині морально хворе суспільство і Сокаль не виняток… Ну що таке робиться з людьми на Сокальщині?" (про це писав "Голос з-над Бугу"). Дозвольте, п. Маріє, з Вами не погодитися. Чого судите ціле суспільство і усіх сокальчан? Просто жителям Сокальщини увірвався терпець, набридла бездіяльність райдержадміністрації й інших місцевих органів влади. Людям не байдуже майбутнє дітей і внуків. Скільки ще звертатимемося до райдержадміністрації, як до органу державної влади: коли наведете порядок на мості через Західний Буг (знак обмеження ваги транспорту і ремонту пішохідної доріжки); коли наші діти врешті зможуть спокійно спати вночі, не прокидаючись від страшного гуркоту великогабаритних вантажівок; хто буде нести відповідальність, якщо міст, не дай Боже, зруйнується; коли ж, врешті, відремонтують перила на ньому? Ми нагадуємо про свої проблеми вам ще з 2010 року, просимо допомогти. І що? Коли ж буде ліквідовано "автодром" на вулиці Б. Хмельницького?

Проїжджа частина вулиці Б. Хмельницького через відсутність водовідведення просіла на 30-40 см, через що вода затоплює льохи помешкань жителів Жвирки. На жаль, селищну раду ця проблема не хвилює, і місцева влада людей не чує.

І наостанок. Запрошую керівників РДА у будь-який робочий день завітати до нас з 8 до 9 год. ранку на перехрестя вулиць біля церкви. Візьміть, будь ласка, селищного голову, і ви побачите як діти до школи та дитсадку через ті калюжі і вибоїни дорогу переходять. І саме на цьому перехресті ви зрозумієте, чому люди кричать: "Ганьба!"

Від імені жителів вул. Б. Хмельницького селища Жвирка:
Оксана РЯБОВА, депутат Жвирківської селищної ради,
Ярослав ГУСАК, Софія РУДЬ, Марія БАРАН, Йосип КУЛИК, Роман ЦЬОХ.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В Червонограді лікарі сьогодні проведуть виїзну кампанію з підписання декларацій

Для мешканців Червонограда лікарі вже не ...