Home / Влада працює / Меценатам-підприємцям Сокальщини вручили грамоти

Меценатам-підприємцям Сокальщини вручили грамоти

Добро повертається сторицею. І в цьому мали змогу вкотре пересвідчитися ті, хто звик допомагати іншим. Це меценати-підприємці. Саме їх 29 грудня 2012-ого, напередодні Нового року, та Різдва Христового голова РДА Наталія Карташова запросила в райдержадміністрацію на зустріч. І, як зазначила керівник апарату РДА Марія Христинич, найвища заслуга перед громадою – це чинити добро людям, проявляти християнські якості: співчуття, любов до ближнього. Папа Римський ІванПавло ІІ сказав: «Багатий не той, хто має, а той, хто дає і вміє давати». І ми тішимося, що на Сокальщині стільки меценатів та благодійників. Додали святкового настрою учасники художньої самодіяльності Сокальського районного Народного дому, які віршами, віншуваннями та колядками привітали присутніх з Новим роком та Різдвом Христовим.

А далі до підприємців звернулася голова райдержадміністрації Наталія Карташова. Вона зазначила, що Сокальська РДА цього року вперше зініціювала зустріч з людьми доброї волі: з нашими меценатами та підприємцями, аби висловити свою вдячність за благодійну діяльність на теренах району, за людяність, чуйність та небайдужість. Минулий рік був непростим соціальноекономічно, політично, але спільно нам вдалося здолати всі труднощі, зокрема, виконати бюджет.

Наталія Карташова щиро подякувала меценатампідприємцям за матеріальну допомогу в реалізації багатьох проектів та заходів, підтримку різноманітних акцій милосердя та чимало добрих справ, зокрема, за допомогу в боротьбі зі сніжними заметами. Адже люди, не чекаючи вказівок згори, самотужки прогорнули дорогу, звільнивши населені пункти зі «снігового полону». Завдяки меценатам кожна дитина з інвалідністю та дитинасирота у районі не була обділена увагою і отримала подарунок. І цей перелік добрих справ меценатів можна продовжувати й продовжувати.

Голова РДА привітала підприємців з Новим роком та побажала, щоб він став роком стабільності і добробуту, аби у наших домівках завжди панували добро, мир і злагода, й вручила найактивнішим меценатам грамоти та подяки від райдержадміністрації – за активну громадянську позицію щодо благодійності та меценатства, подякувавши підприємцям за співпрацю. Їх отримали директор СП «Скомекс» Віктор Захарко, підприємці Марія Шамборовська, Ганна Паньків, Людмила Тимощук, Світлана Кокотень, Віктор Зіньків, Марія Майструк, директор ПАФ «Білий Стік» Олег Іванчина, директор ПП «Агрофірма ім. Б. Хмельницького» Володимир Шмигельський, директор Cокальського професійнотехнічного ліцею Ольга Красільчук, депутат Львівської обласної ради Роман Швед, директор ТзОВ «Галичхутро» Василь Муха, фермер Ігор Хом’як, директор ПП «Західний Буг» Євген Жмур, генеральний директор ТОВ«Клінгспор» Роланд Кашни, керівник ДП «Датський текстиль» Йорген Седерхолм, директор ПАФ «Войславичі» Ігор Сметана, перевізник Анатолій Василишин, директор ПП «Козацький курінь» Петро Пилипчук.

Ольга Красільчук подякувала за увагу з боку влади і побажала, щоб окремі досягнення переросли в один великий успіх району, побажала здоров’я, духовного росту та економічного процвітання. Депутат обласної ради Роман Швед додав, що така увага з боку влади приємна, підприємцям нині не так легко вести власну справу, проте вони не тільки успішно роблять це, але й не забувають про нужденних і з доброї волі допомагають їм, беруть участь у різноманітніх благочинних акціях.

Приватний підприємець Ганна Паньків зазначила: «Приємно, що у день, коли закінчується 2012 рік, голова райдержадміністрації Наталія Карташова влаштувала для нас, підприємців, таке гарне свято, і в такий спосіб висловила свою вдячність за нашу роботу та благодійництво. Я займаюся підприємницькою діяльністю з 1998 року. І це вперше за стільки років підприємцівмеценатів так вшанували. І ми дякуємо за таку увагу…».

На Сокальщині тісна співпраця між підприємцями і владою приносить корисні плоди, адже за сприяння влади, матеріальної допомоги спонсорів та підтримки небайдужих людей примножуються духовнокультурні та спортивні досягнення нашого краю.

Любов ПУЗИЧ.

Фото автора.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

У 2019 році було придбано 4 помешкання для дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

28 грудня в сесійній залі Сокальської ...