Home / Влада працює / Мер Сокаля минулого року закликав керівників дитсадочків відмовитись від збору коштів від батьків. Які зміни відбулися?

Мер Сокаля минулого року закликав керівників дитсадочків відмовитись від збору коштів від батьків. Які зміни відбулися?

Міський голова  Вадим Кондратюк ще 2016 року закликав керівників ДНЗ міста звести збір коштів із батьків до мінімуму та в найближчий час взагалі відмовитись від них

30 травня 2016 року Сокальський міський голова Вадим Кондратюк зібрав у себе керівників дошкільних навчальних закладів, щоб ще раз поговорити з ними про закриття садочків у літній період, про виділені кошти на миючі засоби та про збирання коштів  у дошкільних закладах на різні потреби – повідомляє http://sokal.lviv.ua/. (новина за 30 травня 2016 року )

У нашому місті функціонують 5 ДНЗ (№1, 5,7,8 та 9), керівники кожного з яких запевнили, що повідомлені про терміни закриття закладу та ознайомили із ними батьків своїх вихованців. Щодо виділених коштів на миючі засоби присутні зазначили, що кошти поступили нещодавно, в березні ще збирали гроші на три місяці.

Вадим Іванович зазначив, що  усі необхідні кошти на потреби дошкільних установ завідуючим потрібно вказувати у заявках на наступний рік. Враховувати не лише миючі засоби, але й канцтовари на потреби закладу, необхідну кількість заправок для катриджів, засоби для косметичного ремонту груп та ін. щоб звести збір батьківських коштів до мінімуму, а найближчим часом взагалі відмовитись від них.

Чи щось змінилося за останній рік у дитсадках міста?

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

затримано голову рда за хабар

Співробітники СБУ у Львівській області затримали на хабарі голову однієї з районних державних адміністрації

Співробітники Управління СБ України у Львівській ...