Home / Влада працює / Місток між бізнесом та владою

Місток між бізнесом та владою

Сокальська РДА приділяє належну увагу партнерським відносинам між бізнесом та гілками влади. Підтвердженням цього стала зустріч голови РДА Наталії Карташової з головою ради Територіального відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» у Львівській області Лілією Долінською та головою Сокальського відділення цієї організації Петром Кузьминим, на яку запросили й представників приватних підприємств району, зокрема, інвестиційних – з Німеччини, Данії, Польщі, та структурних підрозділів райдержадміністрації.

Н. Карташова зазначила, що районна влада завжди працювала і працює над створенням сприятливого інвестиційного клімату в районі:

– Особливо важливим це є зараз, коли Президент України задекларував європейський вектор розвитку України. Ми щиро зацікавлені в доброзичливих взаємовідносинах з усіма суб’єктами господарювання та підприємницької діяльності. Результатом такої співпраці має бути реалізація правових відносин між владою і платниками податків, створення сприятливого податкового клімату для розвитку промисловості та підприємництва, систематизація та стабілізація податкової політики, поліпшення фінансового стану та платоспроможності підприємств. Станом на 1 жовтня 2013 в районі зареєстровано 3477 суб’єктів господарювання: фізичних осіб – 2381, юридичних – 1096. За результатами роботи за 9 місяців 2013 року обсяг реалізованої промислової продукції (робіт, послуг) у відпускних цінах підприємств склав 633,3 млн. грн. Питома вага обсягу реалізованої продукції району в загальнообласному обсязі реалізації склала 3,4%. На Сокальщині в 2013 році не рідкі випадки реєстрації виробничої діяльності в різних сферах економіки. Зокрема, на Жвирці зареєстрував свою діяльність підприємець, який виготовлятиме , в Сокалі – виготовлення та продаж програмного забезпечення, в Смикові – вирощення саджанців яблунь.

Вона подякувала підприємцям за створення нових робочих місць та відрахування до бюджету.

Голова ради Територіального відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» у Львівській області Лілія Долінська розповіла, що в цьому році асоціація відзначила 15 років своєї діяльності і входить до складу Всесвітньої асоціації платників податків. За цей час вона стала надійним містком між підприємцями і владою, який сприяє розвитку підприємницького середовища в Україні.

Про діяльність місцевого відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» розповів Петро Кузьмин. Він, зокрема, зазначив, що відділення працює з травня 2012 року і налічує 20 юридичних та фізичних осіб Сокальщини. На щорічному рейтингу «Сумліні платники податків» три підприємства, які є на території Сокальського району, відзначено на обласному рівні у відповідних номінаціях. Це – ТзОВ «Дукат», СП «Скомекс», КП «Телерадіокомпанія «Сокаль», що, безумовно, є хорошим показником. П. Кузьмин підкреслив, що асоціація допомагає працювати представникам бізнесу і є ланкою не тільки між податковою, але й іншими службами, висловив сподівання, що підписання Меморандуму сприятиме розвитку співпраці і продовжить ті добрі починання, які вже є з РДА.

Опісля Наталія Карташова та Петро Кузьмин підписали Меморандум про співпрацю між Сокальською районною державною адміністрацією та місцевим відділенням Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» у Сокальському районі. Цей документ – публічна угода, якою декларуються права й обов’язки державних органів та платників податків у питаннях удосконалення процесу встановлення, регулювання, нарахування, сплати, стягнення і використання податків і зборів.

Директор ТзОВ «Аро-Пласт-Плюс» Оксана Сигидин, яка є членом асоціації з початку її створення, подякувала від представників середнього бізнесу пані Л. Долінській за те, що їхня організація створює умови для розвитку підприємництва та захищає їх інтереси.

– Цей захід відбувся не для галочки, – сказав після зустрічі Петро Кузьмин. – У Меморандумі передбачено конкретні заходи співпраці по взаємодії між асоціацією та РДА. Ми – дієва громадська організація, яка є аполітичною. Підтримка, яку «Асоціація платників України» надає представникам бізнесу, не має аналогів в Україні, але вона може лобіювати інтереси лише своїх членів організації. Офіс відділення – в смт. Жвирка на території підприємства «Аро-Пласт-Плюс».

Опісля учасники зустрічі ознайомилися з роботою ДП «Датський текстиль» компанії «ПВН Холдінг А/С», Данія, під час якої директору Йоргену Седерхолму було вручено Свідоцтво члена Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників України».

Любов ПУЗИЧ.

Фото автора.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

У 2019 році було придбано 4 помешкання для дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

28 грудня в сесійній залі Сокальської ...