Home / Влада працює / На дорогах Сокальщини дуже важко

На дорогах Сокальщини дуже важко

Цьогорічна зима вже в перші дні дала про себе знати. Деякі села району були без транспортного сполучення, люди не мали чим дістатись на роботу, діти не могли доїхати до школи. А потім на сніг впав дощ, взяв приморозок і на вулицях була страшна ожеледиця: ні пройти, ні проїхати. Як спрацювали комунальні служби, яка нині ситуація на дорогах, кореспондент «Голосу знад Бугу» запитувала:

Ганна ГАРАСИМЧУК, Свитазівський сільський голова:

– Мешканцям нашої сільської ради пощастило, бо як тільки випаде сніг, то не чекаємо транспорту з району, поки приїдуть і розчистять дороги. Нам в цьому допомагає місцевий фермер Ігор Володимирович Хом’як. Ось і цьогоріч з першим снігом вистачило йому роботи, бо розчищав дорогу в Свитазеві, Ільковичах, Суховолі і Равщині, а працівники Сокальського райавтодору посипали дорогу в Ільковичах піском. Транспортне сполучення з районом у нас добре налагоджене, маршрутки постійно курсують у села, лише, коли була сильна ожеледиця, то не виїхали в рейси.

Іван ЧЕРНІЄВСЬКИЙ, Тудорковицький сільський голова:

– Через Тудорковичі проходить міжобласна траса ЛьвівКовель, тому тут дорогу ще трохи чистять, хоча теж, коли малий сніг, то нічого не роблять, а чекають, поки будуть кучугури, а тоді не можуть дати собі ради. А от комунальні дороги по селі чистять наші місцеві агрофірми ПАФ «Войславичі» (директор Ігор Сметана) та «Агрофірма ім. Богдана Хмельницького» (директор Володимир Шмигельський). Якщо дорогу ЛьвівКовель ще трохи посипають піскосумішшю, то на комунальних ні пройти, ні проїхати, бо слизько.

Ігор СИДОР, директор Сокальської філії ТЗоВ «ФіакрЛьвів»:

– Автобуси нашої філії, які курсують в села, не виїхали в рейс 21 січня після обіду і 22 січня, бо дорога є вкрай небезпечною, а за життя пасажирів відповідає водій і механік. Ми готові випустити автобуси з автопарку, тількино буде покращення погодних умов. Розуміємо людей, які не можуть доїхати чи то в лікарню, чи на роботу, але нічим не зарадимо, бо це вже не від нас залежить.

Ольга ВАЩИШИН, Домашівський сільський голова:

– У селах сільської ради автобуси ходять регулярно, люди можуть спокійно добратись чи то на роботу, чи на базар. А дороги, як випаде сніг, ніхто не розгортає. Лише сільські машини і трактори втрамбовують сніг і помалу їздять. Працівників «Автодору» ще жодного разу не бачила на наших сільських дорогах, як була відлига, сніг трохи розтанув, а потім взяв приморозок, то дехто навіть з хати боявся вийти. Ожеледиця велика, а ніхто посипати дорогу і не думав. Оттак то живеться в селі, рятуємось тільки своїми силами.

Віталій МАРЦИНЮК, начальник ВДАІ Сокальського РВ ГУМВС України в Львівській області:

– Ситуація на дорогах нині є вкрай небезпечною, бо велика ожеледиця. Ось, наприклад, на трасі ЛьвівКовель біля с. Хоробрів ввечері 21 січня нам довелось витягувати два автобуси з пасажирами, які їхали зі Львова на Волинь. На дорозі слизько, тому вони не могли втриматися на підйомі. На цій трасі державного значення є цілодобове чергування наших державтоінспекторів, тому нам довелось визволяти автобуси з пасажирами. Оперативно викликали черговий автомобіль Жовківського дорожньоексплуатаційного управління, він посипав дорогу піскосумішшю і автобуси помаленьку рушили. Але вже за годину піскосумішші на дорозі не було видно, бо падав дощ, який все змив. Після трагедії, яка сталася на автодорозі Тернопіль-Червоноград у м. Броди, багато водіїв маршруток, автобусів, не ризикують виїжджати в негоду на рейси, бо несуть відповідальність за своє життя, і життя пасажирів.

Звертаюся до усіх водіїв, щоб без нагальної потреби не виїжджали на дороги, а якщо є невідкладна ситуація, то бути дуже обережними, щоб уникнути біди.

Записала Ольга ДИЛИН.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Керівники Сокальської районної ради провели виїзну нараду в селі Забужжя

4 січня голова Сокальської районної ради ...