Home / Влада працює / На контролі – реалізація мікропроектів

На контролі – реалізація мікропроектів

20 травня в Сокальському районі перебував координатор Проекту ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громадуІІ" у Львівській області Ігор Назар. Спільно з координатором від Сокальського району, заступником голови районної ради Володимиром Чубом, головами місцевих рад та керівниками громадських організацій територій обговорено та оглянуто хід виконання робіт на об'єктах територіальних громад, які є учасниками цього проекту. Під час зустрічей окреслено заходи для продовження втілення ініціатив територіальних громад, доведення їх до успішного завершення.

Проект "Енергозберігаючі заходи в ЗОШ с. Волсвин" на стадії завершення. Залишається підготувати звіт та подати документи до київського офісу на отримання другого, завершального траншу коштів.

Активно ведуться роботи в рамках проекту по капітальному ремонту приміщення ФАПу с. Глухів Ванівської сільської ради.
З членами функціональної групи ГО "Промінь" Варязької сільської ради проведено навчання тендерного комітету громадської організації з питань відбору виконавця робіт по проекту. Надано консультації щодо пришвидшення робіт по виготовленню документації та початку втілення проекту "Енергозберігаючі заходи шляхом реконструкції вулич ного освітлення" Тартаківської сільської ради.

Наш. кор.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Рятувальники перевірили готовність аварійно-рятувальної служби львівського аеропорту до дій за призначенням

У період з 1 по 5 ...