Home / Влада працює / У Львівській області на кордоні з Польщею з’являться нові пункти пропуску

У Львівській області на кордоні з Польщею з’являться нові пункти пропуску

Зокрема, йдеться про будівництво нових пунктів переходу: Боберка-Смольник, Лопушанка-Міхновець (Львівська область), Адамчуки-Збереже (Волинська область), Лубня-Волосате (Закарпатська область).

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій та маршалок польського сейму Марек Кухцінський висловилися за збільшення кількості пунктів пропуску на українсько-польському кордоні. Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Парубій зазначив, що польський уряд виділив у бюджеті на наступний рік на створення пункту пропуску Мальховіце-Нижанковичі 100 млн. злотих. За словами Парубія українська сторона повинна побудувати на своїй території дорогу до пункту пропуску. Він підкреслив, що, очевидно, перехід у Мальховіце буде пріоритетним, і треба пришвидшити його будівництво. Як повідомив Андрій Парубій, завершення будівництва цього переходу планують до 2020 року, однак нинішнім завданням є зробити це швидше.

Голова Верховної Ради України зазначив, що це має бути не тільки автомобільний перехід, а й пішохідний. «За попереднім планом його заплановано на 2020 рік, завершення проекту, але зараз стоїть завдання, щоб зняти всі наявні перешкоди та створити цей перехід набагато швидше»,— зазначив він.

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Львівська облрада в 2018 році виділить Сокальщині 6 млн.грн. на ремонт доріг

На Львівщині визначили дороги, які цьогоріч ...