Home / Влада працює / У Львівській області на кордоні з Польщею з’являться нові пункти пропуску

У Львівській області на кордоні з Польщею з’являться нові пункти пропуску

Зокрема, йдеться про будівництво нових пунктів переходу: Боберка-Смольник, Лопушанка-Міхновець (Львівська область), Адамчуки-Збереже (Волинська область), Лубня-Волосате (Закарпатська область).

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій та маршалок польського сейму Марек Кухцінський висловилися за збільшення кількості пунктів пропуску на українсько-польському кордоні. Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Парубій зазначив, що польський уряд виділив у бюджеті на наступний рік на створення пункту пропуску Мальховіце-Нижанковичі 100 млн. злотих. За словами Парубія українська сторона повинна побудувати на своїй території дорогу до пункту пропуску. Він підкреслив, що, очевидно, перехід у Мальховіце буде пріоритетним, і треба пришвидшити його будівництво. Як повідомив Андрій Парубій, завершення будівництва цього переходу планують до 2020 року, однак нинішнім завданням є зробити це швидше.

Голова Верховної Ради України зазначив, що це має бути не тільки автомобільний перехід, а й пішохідний. «За попереднім планом його заплановано на 2020 рік, завершення проекту, але зараз стоїть завдання, щоб зняти всі наявні перешкоди та створити цей перехід набагато швидше»,— зазначив він.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В Червонограді лікарі сьогодні проведуть виїзну кампанію з підписання декларацій

Для мешканців Червонограда лікарі вже не ...