Home / Влада працює / На Львівщині подорожчав проїзд на приміських та міжміських маршрутах

На Львівщині подорожчав проїзд на приміських та міжміських маршрутах

З 1 липня на Львівщині зросли тарифи на приміські та міжміські пасажирські автобусні перевезення – до 25 коп. за 1 км. Вартість однієї поїздки встановлюється в розмірі не менш як 1,5 грн. Вартість перевезення багажу – у межах 10% від вартості проїзду пасажира.

Про це 1 липня на брифінгу повідомив заступник начальника головного управління економіки Львівської ОДА Микола Польовий. З його слів, найперше зростання вартості проїзду пов’язане з ростом цін на паливномастильні матеріали, запчастини, мінімального розміру заробітної плати.

Про зміну тарифів перевізники звернулися до ЛОДА ще в січні цього року, пропонували збільшити ціни на понад 28 коп. за км. Після проведення всіх процедур у червні було прийняте рішення і підписане розпорядження голови ЛОДА про зростання тарифів до 25 коп. за км.

За словами Польового, є домовленість з перевізниками про оновлення автобусного складу та поліпшення рівня обслуговування пасажирів.

(ЗІК).

Розпорядження голови ОДА  «Про тарифи на перевезення пасажирів і багажу автобусами, що працюють у звичайному режимі руху, в приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні», яке зареєстроване у Головному управлінні юстиції у Львівській області 14 червня 2011 р., №30/1536, читайте на нашому порталі.

Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Львівська облрада в 2018 році виділить Сокальщині 6 млн.грн. на ремонт доріг

На Львівщині визначили дороги, які цьогоріч ...