Home / Влада працює / На селекторній нараді Сокальський район – в числі кращих з видачі державних актів на землю

На селекторній нараді Сокальський район – в числі кращих з видачі державних актів на землю

Вчора, на селекторній нараді, яку вів голова Львівської ОДА Михайло Цимбалюк, розглядали такі питання: про стан виконання робіт по безоплатному оформленню та видачі громадянам державних актів в рамках виконання постанови Кабінету Міністрів України від 5.08.2009 р.; про формування плану введення в експлуатацію об`єктів житлового будівництва в 2011 р.; про ситуацію на ВАТ "Новороздільський завод складних мінеральних добрив"; про надзвичайні ситуації, які сталися протягом минулого тижня на Львівщині.

З усіх питань, про які йшла мова на селекторній нараді, до роботи Сокальської райдержадміністрації зауважень не було.

Навпаки, що стосується виконання робіт з безоплатного оформлення та видачі громадянам державних актів, наш район названо в числі кращих.

Сокальську владу на нараді представляли: голова райдержадміністрації Микола Мисак, голова Сокальської районної ради Ігор Дацюк, перший заступник та заступник голови РДА Володимир Катерина та Ігор Махашілов, начальник управління економіки Наталія Лагода, начальник відділу містобудування, архітектури та ЖКГ Мирослава Баралус та в. о. начальника управління земельних ресурсів Степан Шевчук.

Оксана ПРОЦЬ.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

обрізка дерев в червонограді

В Червонограді розпочався сезон обрізки дерев

Стартував зимово – весняний сезон обрізки ...