Home / Влада працює / На Сокальщині є проблеми у різних галузях

На Сокальщині є проблеми у різних галузях

Як вже повідомлялося, 7 грудня, з метою формування Програми соціально-економічного та культурного розвитку області на 2014 рік, з'ясування проблемних питань кожної місцевої громади та напрацювання шляхів їх вирішення, у Сокальському районі побував начальник відділу охорони культурної спадщини та культурних цінностей облдержадміністрації Андрій Левик. Спільно з головою райдержадміністрації Наталією Карташовою та керівником апарату РДА Марією Христинич він відвідав Великомостівську міську та Сілецьку сільську ради. У с. Сілець було оглянуто незавершене будівництво дитячого садка на 90 місць. Опісля, в райдержадміністрації, відбулися зустрічі представника ЛОДА та керівництва РДА з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та головами місцевих рад району. Під час зустрічей обговорено основні проблемні питання у різних галузях господарювання, які потребують вирішення як на регіональному, так і на центральному рівнях.

Зокрема, на регіональному рівні потребують вирішення такі проблемні питання району: реконструкція каналізаційних очисних споруд у м.Сокаль (передбачити кошти з обласного бюджету у розмірі 5674 тис. грн.); реконструкція господарськопротипожежного водопроводу у м. Угнів (передбачити кошти з обласного бюджету у розмірі 778,2 тис. грн.); реконструкція каналізаційних очисних споруд у м. Великі Мости (передбачити кошти з обласного бюджету у розмірі 778,2 тис. грн.); проведення робіт по розмежуванню земель державної та комунальної форм власності (передбачити кошти з обласного бюджету); виготовлення генеральних планів населених пунктів району (передбачити кошти з обласного бюджету); передача в концесію палацу Урбанських у с. Тартаків, пам"ятки архітектури ХІХ століття (пошук нового концесіонера). Серед невирішених проблем є видача закордонних паспортів та постійні черги в районі. Деякі громадяни змушені звертатися у допоміжні центри, в які обслуговують клієнтів набагато швидше. ви можете швидко та без черги. Оформлення закордонного паспорту проходить у ВВІРі без необхідності відвідування офісу фірми.

На центральному рівні потребують вирішення такі проблемні питання: завершення будівництва школи в с. Пристань на 150 учнів з двома дошкільними групами та ФАПом (передбачити кошти з державного та обласного бюджетів у розмірі 7438 тис. грн.); завершення будівництва дитячого садкаясел на 90 місць в с. Сілець (передбачити кошти з державного та обласного бюджетів у розмірі 3933 тис. грн.); відкриття МАПП "Угринів-Долгобичів" (передбачити кошти з державного бюджету); ремонт доріг загального користування (передбачити кошти з державного та обласного бюджетів); погашення заборгованості по заробітній платі ВАТ "Червоноградська автобаза" (необхідність рішення Мінвуглепрому про банкрутство підприємства); комплексний захист від підтоплення сіл Сілець, Межиріччя та Острів (передбачити кошти з державного бюджету); капітальний ремонт монастиря отців Бернардинів, пам"ятки архітектури XVII століття, розташованого на території виправної колонії № 47 (передбачити кошти на відновлення пам"ятки, яка була зруйнована внаслідок пожежі у 2012 році); створення ДП "Сокальське лісове господарство" (передбачити кошти з державного бюджету).

В ході зустрічей також обговорювали питання функціонування підприємств житлово-комунального господарства району. Проблемним на сьогодні залишається питання щодо відшкодування різниці в тарифах МКП "Сокальтеплокомуненерго" (5308 тис. грн.). Складна ситуація склалася на МКП "Сокальводоканал", де, через зношеність мереж, постійно виникають аварійні ситуації. Не в кращому стані і каналізаційноочисні споруди Сокаля.

На часі виконання заходів державної програми "Питна вода України", а саме, будівництво станції знезалізнення води в м. Великі Мости. Впродовж декількох років залишається невирішеним питання щодо будівництва господарськопротипожежного водопроводу та каналізаційних мереж і очисних споруд каналізації у Белзі. По вказаних об'єктах виготовлена проектнокошторисна документація. Ці об'єкти Сокальська райдержадміністрація неодноразово подавала для включення до Програми капітального будівництва об'єктів соціальнокультурного та житловокомунального призначення  на розвиток  за кошти обласного бюджету.

На виконання заходів районної програми "Поводження з ТВП" за кошти районного бюджету придбано автомобіль для вивезення сміття. В районі функціонує 65 сміттєзвалищ, з яких  2 санкціонованих, по 10  виготовляється документація. У Сокалі запроваджено роздільний збір ТПВ з сортуванням. В райдержадміністрації систематично працює постійнодіюча комісія з реалізації районної Програми поводження з твердими побутовими відходами на 2011-2015 роки.

Любов ЛУЦІВ.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Керівники Сокальської районної ради провели виїзну нараду в селі Забужжя

4 січня голова Сокальської районної ради ...