Home / Влада працює / На Сокальщині застосовано вже дві угоди між про примирення між потерпілим та підозрюваним та між прокурором та підозрюваним

На Сокальщині застосовано вже дві угоди між про примирення між потерпілим та підозрюваним та між прокурором та підозрюваним

20 листопада 2012 року набрав чинності новий Кримінальний процесуальний кодекс України, яким виключено стадію порушення кримінальної справи та введено поняття кримінального провадження.

Главою 35 КПК України передбачено можливість укладення у кримінальному провадженні угод про примирення між потерпілим та підозрюваним (обвинуваченим) та між прокурором та підозрюваним (обвинуваченим) про визнання винуватості. Кримінальне провадження на підставі вказаних угод значно спрощує та пришвидшує процес судового розгляду, зменшує процесуальне навантаження на органи досудового слідства та суду, сприяє швидкому і ефективному поновленню законних прав та інтересів потерпілих.

Так, з моменту набрання чинності новим КПК України, прокуратурою району скеровано до суду два кримінальні провадження на підставі угод, які судом розглянуто.

Ярослав ГАРАСИМЧУК, прокурор прокуратури Сокальського району.   

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

затримано голову рда за хабар

Співробітники СБУ у Львівській області затримали на хабарі голову однієї з районних державних адміністрації

Співробітники Управління СБ України у Львівській ...