Home / Влада працює / На Сокальщині снігу зимою не очікували…

На Сокальщині снігу зимою не очікували…

Кожного року, знаючи, що зима прийде, ми все ж таки не завжди до неї готові. Про це думали присутні на селекторній нараді, яка відбулась зранку 18 грудня, і яку вів голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк.

Як він зазначив, 15-17 грудня на дорогах області склалася важка ситуація – через снігові замети не можна було дістатися до багатьох населених пунктів. Але, якщо у деяких районах була надзвичайна ситуація, то у нас на Сокальщині вона була дещо кращою: у суботу маршрутки ще курсували у всіх напрямках. Але вже ввечері не можна було доїхати до Переспи, наступного дня – до Лучиць, Михайлівки. В «Райавтодорі», який очолює Володимир Белецький, як сказала голова Сокальської райдержадміністрації Наталія Карташова, відреагували належним чином: відразу вивели 5 одиниць техніки, привезли пальне і почали розчищати дороги. І вже 18 грудня, до обіду, повністю прочистили дороги СтенятинПеретоки, пішов транспорт і на Лучиці, Лещатів і Волинь. Значну допомогу надали фермер Ігор Хом’як, ТзОВ «Галичхутро» (Василь Муха) – чистили дорогу на ЛучиціЛещатів, ПП «Західний Буг» (Василь Коцупир) – об’їзну вулицю Львівську у Сокалі, дороги у селах Забужжя, Бояничі, Варяж, Русин, Лешків. Так що у вівторок практично можна було доїхати до кожного села. Але деякі перевізники створювали проблеми на голому місці: скажімо, у Сокалі маршрутка «центрполіклінікадачі» у понеділок доїжджала лише до району електромереж, хоча дорога і далі була розчищена. Наталія Карташова попросила, щоб про подібні факти повідомляли їй особисто.
 

А погода вносила свої корективи. Тож наступного дня, зранку, Наталія Карташова знову провела нараду з цього питання. Вона зазначила, що з метою кращого інформування та взаємодії всіх служб створено чотири оперативні групи, які очолили її перший заступник та заступники П. Савчук, І. Кущак, Л. Фарин та керівник апарату М. Христинич, щоб інформація про стан доріг в повному обсязі доходила до неї два рази вдень – зранку і ввечері.
 

Напередодні загрузли дві фури на дорозі БояничіОпільсько, але, як підкреслила Наталія Павлівна, їх оперативно витягли. Техніка працює цілодобово, розчищаючи замети, за що Н. Карташова подякувала В. Белецькому. 19 грудня «Школярики» довезли учнів до всіх шкіл.

Проблемними залишилися дороги на Переспу, Княже. В Сокалі всі вулиці проїзні, очисна техніка на ходу. Маршрутки курсують в нормальному режимі, на той час ще не було автомобільного сполучення з селами Княже та Переспа, відірваним від інших населених пунктів залишається Зубків, хоча автобуси ЧервоноградЗубків і СокальЗубків їздять, але тільки до Волиці.

Валентина БЛУДОВА.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

затримано голову рда за хабар

Співробітники СБУ у Львівській області затримали на хабарі голову однієї з районних державних адміністрації

Співробітники Управління СБ України у Львівській ...