Home / Влада працює / На Сокальщині будуть реалізовувати ще один екологічний мікропроект

На Сокальщині будуть реалізовувати ще один екологічний мікропроект

Ще 12 мікропроектів Львівщини стали переможцями обласного конкурсу проектів місцевого розвитку і отримають субвенції з обласного бюджету для їх реалізації. Серед них один, який стосується Сокальського району, за напрямком «Екологічні ініціативи». Це проект «Облаштування ботанічних пам’яток природи місцевого значення в Яворівському та Сокальському районах». Його метою є збереження унікальних ботанічних пам’яток природи місцевого значення та підвищення екосвідомості місцевого населення, формування гуманного ставлення до природи.

Зокрема йдеться про 15 дерев, які є на територіях Яворівського та Сокальського районів. З них 2 є в Сокалі, і по одному на теренах Угнівської, Смиківської, Мурованської місцевих рад та Великомостівського ОТГ.

В результаті реалізації проекту будуть встановлені розпізнавальні знаки, інформативні плакати про ботанічні пам’ятки природи, проведені екологоосвітні заходи з місцевою громадою.

Партнерами та співвиконавцями проекту виступають територіальні та місцеві громади в Сокальському та Яворівському районах, Великомостівська ОТГ та громадська організація «Еко-Форест».

Затрати на облаштування 15 ботанічних пам’яток природи будуть складати 76 212 грн. З них внесок обласного бюджету – 36 582 грн., місцеві бюджети -35 744 грн. та спонсорські кошти – 3 887 грн. Це забезпечить подальше збереження унікальних дерев, а також відповідатиме принципам сталого розвитку  Яворівського та Сокальського районів.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

У 2019 році було придбано 4 помешкання для дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

28 грудня в сесійній залі Сокальської ...