Home / Влада працює / Спостережна комісія Сокальської РДА співпрацює з правоохоронними органами

Спостережна комісія Сокальської РДА співпрацює з правоохоронними органами

Спостережна комісія Сокальської райдержадміністрації працює на підставі Положення про спостережну комісію Сокальської райдержадміністрації, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 22 серпня 2012 року №412, плану роботи спостережної комісії на 2012 рік, в складі 8 осіб, з них 5 членів громадських організацій. Впродовж 2012 року проведено 42 засідання спостережної комісії, на яких розглядали наступні питання:

 про переведення засуджених із звичайних житлових приміщень колонії максимального рівня безпеки до звичайних житлових приміщень колонії середнього рівня безпеки; про переведення засуджених до колонії середнього рівня безпеки, до дільниці посиленого контролю, до дільниці ресоціалізації, до звичайних житлових приміщень установи та застосування умовнодострокового звільнення від відбування покарань;

 про санітарномедичну ситуацію в Сокальській ВК №47;

 про навчальновиховний процес та професійну орієнтацію в установі ВК47;

 про благодійну допомогу засудженим ВК47;

 про побутове, трудове виховання та залучення виробничого потенціалу ВК47 в економіку району;

 про виконання плану ресоціалізації осіб, звільнених з місць позбавлення волі, на 2012 рік;

 про соціальновиховну, індивідуальнопрофілактичну роботу із засудженими особами, які умовнодостроково звільнені з місць позбавлення волі.

На засідання комісії неодноразово запрошувались та були присутніми голови місцевих рад, керівники центру зайнятості, відділу освіти, районного відділу міліції, кримінальновиконавчої інспекції, управління юстиції, центру СССДМ, служби у справах дітей, бібліотеки, управління праці та соціального захисту населення, підприємці району, представники громадських організацій, духовенство та інші.

Члени комісії були учасниками круглих столів, організованих СВК №47, на яких у формі запитань та відповідей обговорювали наболілі питання засуджених, а  саме: підготовка до звільнення, паспортизація, одруження, житлові проблеми, надання правової допомоги у кримінальних справах.

В спостережній комісії перебувають на обліку засуджені особи, які умовно-достроково звільнились з місць позбавлення волі, за якими встановлено громадський контроль.

Започаткували рейди членів спостережної комісії, дільничних працівників міліції та представників місцевих рад, депутатів в ознайомленні з житлово побутовими умовами осіб, які умовнодостроково звільнились з місць позбавлення волі та їх життєвими проблемами.

Голова комісії та члени комісії систематично відвідують СВК №47, вивчаючи стан матеріально-побутового та медико-санітарного забезпечення, умови утримання, праці, навчання, стан організації соціально-виховної роботи засуджених осіб.

З ініціативи спостережної комісії була зібрана і передана в СВК №47 бібліотечка книг для читання, організовано святкування державних свят в установі.

На нарадах з органами місцевого самоврядування протягом 2012 року розглядались питання про соціальновиховну, індивідуальнопрофілактичну роботу з засудженими особами, які умовнодостроково звільнені з місць позбавлення волі та проживають на території району, з структурними підрозділами райдержадміністрації про виконання районної Програми залучення виробничого потенціалу ВК47 в економіку району.

Після пожежі, що сталася у СВК №47, спостережною комісією було ініційовано збір коштів, одягу, будівельних матеріалів, засобів особистої гігієни тощо.

Між  членами спостережної комісії розподілено обов"язки відповідно до вимог чинного законодавства та діючого Положення про спостережну комісію.

Діяльність спостережної комісії є відкритою та висвітлюється у місцевих засобах масової інформації.

В обов"язки голови спостережної комісії включено графік прийому засуджених осіб, звільнених з місць позбавлення волі, звільнених умовно-достроково з місць позбавлення волі, засуджених з іспитовим терміном. Протягом 2012 року зазначена категорія громадян на особистий прийом до голови спостережної комісії не звертались.

Спостережна комісія співпрацювала з правозахисними організаціями "Громадський захисник" та "Донецький меморіал", громадськими організаціями району "Карітас", "Товариство Червоного Хреста", місіями релігійних організацій. В 2012 році пройшло навчання голів спостережних комісій в м. Київ та •м. Львів, у яких брали участь голова комісії та його заступник.

З ініціативи громадської організації "Громадський захисник" спостережна комісія провела моніторинг з метою виконання Факультативного протоколу до Конвенції проти катувань та інших жорстоких, нелюдських або таких, що принижують гідність, видів поводження і покарання, ратифікованого Україною 19 вересня 2006 року у СВК №47.

На підставі звернення громадянина щодо можливого захворювання засудженої особи, яка відбуває покарання у Миколаївській виправній колонії №50, спостережною комісією було скеровано листивимоги до спостережної комісії Миколаївської райдержадміністрації та адміністрації Миколаївської ВК №50 щодо повного медичного обстеження цієї особи та негайного інформування про результати. Більше письмових звернень громадян до спостережної комісії не надходило.      

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Подача води у Червоноград можлива із перебоями: сталася аварія на Бендюзькому водозаборі

На Бендюзькому водозаборі сталася аварія. В ...