Home / Влада працює / Про бюджет, проекти, корупцію

Про бюджет, проекти, корупцію

Відбулася традиційна нарада-семінар голів та секретарів місцевих рад, на яку були запрошені голови та секретарі міських, селищної та сільської рад Сокальського району, її вів заступник голови районної ради Володимир Чуб.

«Про виконання бюджету Сокальського району за дев’ять місяців 2013 року» доповіла начальник фінансового управління Сокальської райдержадміністрації Галина Леонова. Вона, зокрема, зазначила, що до бюджету району за звітний період надійшло 63330,4 тис. грн. податків і зборів. Виконання дохідної частини бюджету не забезпечили 15 місцевих рад та районний бюджет. Менше ніж на 85% планові призначення виконали Перв’ятицька, Межирічанська, Бутинська, Опільська сільські ради.

З другого питання – «Проходження служби в органах місцевого самоврядування. Антикорупційне законодавство» – доповіла завідувач сектору реалізації державної політики у сфері державної служби та місцевого самоврядування управління Головдержслужби у Львівській області Христина Гаталяк. Вона детально розповіла головам місцевих рад та секретарям про ведення діловодства, трудових книжок, особових справ та інше.

Заступник голови районної ради Володимир Чуб розповів про Державний фонд сприяння місцевому самоврядуванню в Україні та участь у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2014 року. Реєстрація проектів та програм проводиться з 1 серпня 2013 року. До участі запрошуються сільські, селищні та міські ради, їм необхідно подати проектні пропозиції до 31 січня 2014 року.

У «різному» виступили керівник апарату Сокальської РДА Марія Христинич, заступник начальника Держземагенції в Сокальському районі Петро Романюк, начальник відділу освіти Роман Монастирський та заступник голови районної ради Володимир Чуб.

Ольга ДИЛИН.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Сокальщині вже повністю реалізовані 23 мікропроектів

Станом на 5 листопада на Сокальщині ...