Home / Влада працює / Окреслили стан реалізації мікропроектів

Окреслили стан реалізації мікропроектів

У Сокальській районній раді 11 березня відбулася нарада представників районної ради та райдержадміністрації з головами сільських рад  переможцями проекту ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду".

У ній взяли участь: заступник голови районної ради Володимир Чуб, координатор проекту ЄСПРООН “МРГII” Василь Козира, в. о начальника фінансового управління РДА Галина Леонова, в. о. головного лікаря Сокальської ЦРЛ Ярослав Вітик, сільські голови  учасники конкурсу мініпроектів ЄС/ПРООН "МРГІІ”  Степан Орловський, Віктор Притулко, Юрій Городько, Галина Пагула. Дуже цікаво прочитати про діяльність такого проекту на території Вінниці. , які брали участь у проекті, можливо найти в каталозі підприємств Вінниці.  

Основна мета наради  окреслити стан реалізації мікропроектів у Сокальському районі, віднайти "вузькі місця", забезпечити стовідсоткове фінансування проектів ЄС/ПРООН у 2013 році.

Торік проекти Волсвинської сільської ради "Капітальний ремонт віконних та дверних прорізів з заміною на енергозберігаючі склопакети приміщення ЗШ с. Волсвин" та Ванівської сільської ради "Капітальний ремонт приміщення ФАПу с. Глухів" активно реалізовувалися, і Волсвинський планується завершити у травні та Ванівський у серпні цього року. Проекти Варязької "Ремонт даху дитячої дошкільної установи с. Варяж" і Тартаківської  "Відновлення вуличного освітлення " сільських рад також повинні бути завершені до кінця 2013ого. В березніквітні планується проведення Форуму місцевого розвитку. До його початку фінансове управління РДА повинно розробити та запропонувати учасникам проекту механізм співфінансування проектів із районного бюджету.

Наш кор.

На знімку: заступник голови районної ради Володимир ЧУБ та заступник начальника управління економічного аналізу та прогнозування Львівської обласної ради Ярослав ГРИЦЕВИЧ під час семінару з головами місцевих рад щодо участі в обласному конкурсі мікропроектів на 2013 рік.
ОКРЕСЛИЛИ СТАН РЕАЛІЗАЦІЇ МІКРОПРОЕКТІВ            

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В Гірнику встановлять додаткове вуличне освітлення

На традиційній щовівторковій нараді міським головою ...